Beatrix bëhet bionde, ngjanë si londineze (Foto)

E publikuar: 10/04/2017 20:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka ndryshuar stilin e ngjyrën e saj të flokëve, ku lirisht mund të themi se ngjanë si një vajzë londineze.

Ajo në Instagram ka postuar fotografi ku shihet me flokë të shkurtër e të bardha.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!