Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

18.11.2021 14:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

Nesër në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, do të largohet një banor dhe pritet të hyjnë një ose dy.Kujtojmë që hyrjet e fundit në shtëpi kanë qenë dyshja kosovare, DJ PM dhe DJ Dagz të cilët kanë hyrë në ditën e 32-të, e që nga ajo natë nga shtëpia janë larguar, Igli Zarka dhe Granit Cana.

Në media roze kanë filluar të lakohen emra të ndryshëm si banorë të mundshëm që të hyn nesër mbrëma, ndër më të përfolurit ka qenë emri i analistit, Meridan Ramçaj.

Ramçaj ka qenë pjesë edhe më herët pjesë e “Big Brother Albania” në sezonin e shtatë, teksa që nga ajo kohë është bërë fytyrë publike, duke u angazhuar edhe në politike e madje edhe në emisionin e dashurisë “Për’puthen” në rolin e opinionistit.

Dyshimet kanë nisur që nga një fotografi e publikuar në rrjetin social “Instagram”, ku Ramçaj ka publikuar një televizion, duke shkruar “1,2,3… Prova”.Televiziori i publikuar është ashtu si i që ndodhet në dhomën e dënimeve në shtëpinë e “Big Brother”.Megjithatë, theksojmë se ende nuk ka asnjë konfirmim prej tij dhe as nga produksioni.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”

Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Shënon Ronaldo, Man Utd në epërsi ndaj Villarrealit

Shënon Ronaldo, Man Utd në epërsi ndaj Villarrealit

E sheh gruan në makinën e tjetërkujt, shikoni se si reagon kinezi (Video)

E sheh gruan në makinën e tjetërkujt, shikoni se si reagon kinezi (Video)

Vedat Muriqi në depresion: Jam pothuajse i vdekur mendërisht

Vedat Muriqi në depresion: Jam pothuajse i vdekur mendërisht

Llojet e dhimbjeve të kokës – Kur duhet të shqetësoheni?

Llojet e dhimbjeve të kokës – Kur duhet të shqetësoheni?

Gjilani fiton dhe rrëmben kreun në Superligë, Drita e Malisheva fitojnë në minutat e fundit

Gjilani fiton dhe rrëmben kreun në Superligë, Drita e Malisheva fitojnë në minutat e fundit

Gerrard vjen me një vendim të çuditshëm, ua ndalon lojtarëve këtë gjë

Gerrard vjen me një vendim të çuditshëm, ua ndalon lojtarëve këtë gjë

10 gjëra që nuk duhet t’i bëni në Facebook

10 gjëra që nuk duhet t’i bëni në Facebook

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

Kosova fiton me një gol në minutat e fundit, ia humb shpresat Shqipërisë

Kosova fiton me një gol në minutat e fundit, ia humb shpresat Shqipërisë

Mësoni nga rutina e mëngjesit e shefit Ekzekutiv të Google, bazohet në 3 gjëra të thjeshta

Mësoni nga rutina e mëngjesit e shefit Ekzekutiv të Google, bazohet në 3 gjëra të thjeshta

Anglia po e deklason Shqipërinë, e shënon edhe golin e tretë

Anglia po e deklason Shqipërinë, e shënon edhe golin e tretë

Llashtica e mobilizuar për ta votuar numrin 144

Llashtica e mobilizuar për ta votuar numrin 144