Babai vendos kamera, spiunonte të birin duke bërë seks

E publikuar: 09/03/2015 11:22
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një baba në Britaninë e Madhe, që kishte vendosur një kamera mbi krevatin e djalit të tij, për ta spiunuar kur bënte seks me të dashurën, është dënuar me katër vite burg.

53- vjeçari dëgjonte zhurmat nga dhoma e tij dhe ishte kurioz ta mësonte se çfarë bënte i biri me të dashurën e tij.

Madje ai e lidhi kameran me një televizor në kuzhinë dhe e shihte gjithçka teksa gatuante.

Gjatë hetimit u mësua se ai kishte abuzuar seksualisht edhe me vajzën e tij 12- vjeçare.