Arrestohet personi i tretë për vrasjen e Liridona Murselit

E publikuar: 01/12/2023 21:44
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Është arrestuar edhe personi i tretë i dyshuar në vrasjen e Liridona Murselit.

Burime për Arbresh.info bëjnë të ditur se i dyshuari tjetër është Kushtrim Kokalla, nipi i Naim Murselit.

Njëherit edhe pjesëtarë i Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Kujtojmë se tashmë të arrestuar janë bashkëshorti i së ndjerës, Naim Murseli dhe Granit Plava.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0yXRa6evU8ohxtLLreKZvjX8HVc2v8Tx5EvMbx2W7jBfi1eZ7ajbQLE6mnJ9zMgghl&id=100063512382263&mibextid=Nif5oz