Ancelotti mbështet BBC

E publikuar: 09/03/2015 18:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti ka deklaruar se prezenca e Cristiano Ronaldos, Bale dhe Benzemas në formacionin e tij është e padiskutueshme.

”Kur ata janë gati prezenca e tyre është e padiskutueshme pasi ata kanë dhënë shumë për skuadrën tonë” ”Unë kam shumë besim te ata dhe nuk ka dyshim se ata kanë krijuar identitetin tonë. Tani për tani skuadra nuk po ndihmon sulmuesit”, tha Ancelotti./veqsport.com/