Allegri: Ishte natë e mrekullueshme

E publikuar: 19/03/2015 11:39
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri e ka cilësuar ndeshjen e mbrëmshme si natë të mrekullueshme për Juventusin dhe futbollit italian.

”Ishte natë e mrekullueshme, por ne nuk duhet të ndalemi. Duhet të shikojmë përpara dhe të presim shortin”. ”Rezultati i mbrëmshëm ishte rezultati që e dëshironin futbollistët, por edhe klubi”, vazhdoi më tej ai./veqsport.com/