Ademi u drejtohet lojtarëve: Fitojeni lojën dhe caktojeni çmimin vet për premia

E publikuar: 18/11/2023 20:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kombëtarja e Kosovës do të luajë sonte ndeshjen e radhës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

“Dardanët” do të takohen me Zvicrën në “St. Jakob-Park”, me ndeshjen që do të luhet nga ora 20:45.

Mes tjerash, në fjalimin e tij drejtuar futbollistëve të Kosovës në zhveshtore para kësaj ndeshjeje, presidenti i Federatës së Futbollit, Agim Ademi, u ka folur edhe për premia.

“Fitojeni lojën dhe qitni çmimin vet, sa i doni premia”, ishin fjalët e Ademit.

https://www.instagram.com/_u/ffk_kos/?utm_source=ig_embed&ig_rid=1e1799db-4b46-456b-9d24-e866402923b9&ig_mid=2E42C871-094A-44D7-ABA3-A856A4DCD3F8