2 të vdekur e 1.440 raste pozitive me Coronavirus të enjten

E publikuar: 21/07/2022 12:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Dy vdekje janë shënuar si pasojë e Covid-19 brenda 24 orëve në Kosovë. Gjithashtu bëhet e ditur për 1.440 raste pozitive me këtë virus nga 3.669 testime të bëra.
Po ahstu bëhet e ditur për shërimin e 761 personave.Teksa kemi 8.712 raste aktive me koronavirus.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!