“Ylli i Instagramit” filmohet duke qarë, pasi llogaria me mijëra ndjekës i ishte bllokuar – thotë se tanimë ndjehet “e pavlerë” (Video)

10.04.2019 21:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“Ylli i Instagramit” filmohet duke qarë, pasi llogaria me mijëra ndjekës i ishte bllokuar – thotë se tanimë ndjehet “e pavlerë” (Video)

Një “yll i mediave sociale” ka postuar një video në internet, duke qarë, pasi llogaria e saj në Instagram i ishte bllokuar.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Jessy Taylor, 21 vjeçe, nga Tampa, Florida – e cila mburrej me më shumë se 113.000 ndjekës – tha se tanimë ajo ndjehet ‘e pavlerë’.

Në një video të shpërndarë në YouTube, ajo ka shpjeguar se ajo ishte tmerruar kur ajo kuptoi se llogaria e saj ishte bllokuar dhe se ajo ka frikë se do të përfundojë një “prostitutë e pastër” pa llogarinë e saj të Instagram.

Duke shpërthyer në lot, ajo tha se ajo ka nevojë për llogarinë e saj në Instagram dhe nuk mund të kthehet për të punuar në McDonald’s – megjithëse ajo nuk ka saktësuar saktësisht se si ajo fiton para nga llogaria e saj.

Besohet se Instagram fshiu llogarinë e saj pasi u raportua disa herë. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


“Ylli i Instagramit” filmohet duke qarë, pasi llogaria me mijëra ndjekës i ishte bllokuar – thotë se tanimë ndjehet “e pavlerë” (Video)

“Ylli i Instagramit” filmohet duke qarë, pasi llogaria me mijëra ndjekës i ishte bllokuar – thotë se tanimë ndjehet “e pavlerë” (Video)

Fotografohet për herë të parë një vrimë e zezë

Fotografohet për herë të parë një vrimë e zezë

Bebe Rexha e krahason veten me Marilyn Monroe?

Bebe Rexha e krahason veten me Marilyn Monroe?

Katërvjeçari nuk mund të “largonte gjumin” në klasë – madje edhe kur mësuesja i tha se “ishte koha për të shkuar në shtëpi” (Video)

Katërvjeçari nuk mund të “largonte gjumin” në klasë – madje edhe kur mësuesja i tha se “ishte koha për të shkuar në shtëpi” (Video)

Përmbajtjet ekstremiste një sfidë për kompanitë e mediave sociale

Përmbajtjet ekstremiste një sfidë për kompanitë e mediave sociale

Qytetet dhe artet e lashta përmes teknologjisë

Qytetet dhe artet e lashta përmes teknologjisë

Oppo lançon flagshipin Reno me zmadhim optik 10x

Oppo lançon flagshipin Reno me zmadhim optik 10x

Turistët patën mundësinë e rrallë, të ledhatojnë dy balena shumë të shoqërueshme (Video)

Turistët patën mundësinë e rrallë, të ledhatojnë dy balena shumë të shoqërueshme (Video)

Google Docs, Sheet dhe Slides integrohen në Dropbox

Google Docs, Sheet dhe Slides integrohen në Dropbox

Huawei i gatshëm ti shesë Apple teknologjinë 5G

Huawei i gatshëm ti shesë Apple teknologjinë 5G

Shkarkoni përditësimin e Majit 2019 të Windows 10-ës një muaj përpara lançimit

Shkarkoni përditësimin e Majit 2019 të Windows 10-ës një muaj përpara lançimit

Twitter redukton në 400 numrin e ndjekjeve që mund të bëni në 24 orë

Twitter redukton në 400 numrin e ndjekjeve që mund të bëni në 24 orë

Sony ka ndërtuar një ekran të çmendur 16K

Sony ka ndërtuar një ekran të çmendur 16K

AMD pretendon 17% më shumë performancë për laptopët me Ryzen 7 përballë Core i7

AMD pretendon 17% më shumë performancë për laptopët me Ryzen 7 përballë Core i7

Router Wi-Fi 6 me kosto më të përballueshme falë Nighthawk AX4

Router Wi-Fi 6 me kosto më të përballueshme falë Nighthawk AX4

Vjosa Emini i “çmend” italianët (Foto)

Vjosa Emini i “çmend” italianët (Foto)