Williams, çfarë dueti me Beyonce (Foto)

09.10.2016 02:50
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Williams, çfarë dueti me Beyonce (Foto)
Serena Williams e harron për një moment tenisin. Ndërsa pret të riaftësohet plotësisht për të qenë e pranishme në Turin final të WTA të Singapor, ish-numri 1 i botës vendosi t’i dedikohet përkohësisht muzikës.

Amerikania u shfaq në skenë përkrah mikes së saj, Beyonce në një koncert të mbajtur në Metlife Stadium të New Jersey si pjesë e turneut të këngëtares per “Formation Tour”.

Dy emrat më të njohur të muzikës dhe sportit në SHBA interpretuan së bashku këngën “Sorry”  duke i çuar në delir të gjithë të pranishmit që ishin në këtë impiant.

/tch/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Mënyra si ishin vendosur rrobat, e bëri blerësen të mendoi se nuk po i sheh ngjyrat – njëjtë do mendoni edhe ju (Foto)

Mënyra si ishin vendosur rrobat, e bëri blerësen të mendoi se nuk po i sheh ngjyrat – njëjtë do mendoni edhe ju (Foto)

Seleni ndihmon në parandalimin e kancerit të zorrës së trashë

Seleni ndihmon në parandalimin e kancerit të zorrës së trashë

Conte prish kontratën me Chelsean, gati për Real Madridin

Conte prish kontratën me Chelsean, gati për Real Madridin

Google pushon 48 punonjës, 13 prej tyre drejtues të lartë

Google pushon 48 punonjës, 13 prej tyre drejtues të lartë

Qeni reagoi i habitur, ndaj maskës së pronares që ngjante shumë me të (Video)

Qeni reagoi i habitur, ndaj maskës së pronares që ngjante shumë me të (Video)

Atletico Madridi interesohet për Gabigolin

Atletico Madridi interesohet për Gabigolin

Kina ironizon me Trump: Nëse të përgjohet iPhone, atëherë merr një Huawei

Kina ironizon me Trump: Nëse të përgjohet iPhone, atëherë merr një Huawei

Apple News ka 90 milion përdorues të rregullt

Apple News ka 90 milion përdorues të rregullt

Real Madridi me plan të ri për ta joshur Pochettinon

Real Madridi me plan të ri për ta joshur Pochettinon

Kështu mund ta 'çmendni' çdo femër në shtrat

Kështu mund ta 'çmendni' çdo femër në shtrat

Portreti i realizuar nga inteligjenca artificiale shitet për 432 mijë dollarë

Portreti i realizuar nga inteligjenca artificiale shitet për 432 mijë dollarë

Miliarderi çek dëshiron ta blej Chelsean nga Abramovich

Miliarderi çek dëshiron ta blej Chelsean nga Abramovich

Ajo është milionere dhe mastere në ekonomi, por mbledh kanaçe dhe shishe plastike duke fituar 20 dollarë në ditë (Foto)

Ajo është milionere dhe mastere në ekonomi, por mbledh kanaçe dhe shishe plastike duke fituar 20 dollarë në ditë (Foto)

10 hakerët më famëkeq të të gjitha kohërave

10 hakerët më famëkeq të të gjitha kohërave

Fitore minimale e Arsenalit, me një këmbë në rrethin tjetër të EL

Fitore minimale e Arsenalit, me një këmbë në rrethin tjetër të EL

Çfarë të pini pas stërvitjes: Rrepani i kuq zvogëlon inflamacionin dhe shëron muskujt!

Çfarë të pini pas stërvitjes: Rrepani i kuq zvogëlon inflamacionin dhe shëron muskujt!