Vogëlushja nuk bëri kompromis për ushqim, as me një zog (Video)

26.02.2018 20:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vogëlushja nuk bëri kompromis për ushqim, as me një zog (Video)

Pamjet që po bëjnë xhiro në internet, e tregojnë një vogëlushe të paemëruar, që nuk lejon askënd t’ia merr ushqimin – as edhe një zog.

Derisa ishte në prehrin e nënës dhe hante grisini, shpeza erdhi dhe deshi ta hante, por u ndalua keq, transmeton Telegrafi.

Fëmija e kapi atë dhe ia dredhoi qafën, duke ia marrë dhunshëm nga sqepi.

“Kështu duhet të bëhem edhe unë, kur dikush ma prekë ushqimin”, si dhe “ka shkathtësi të frikshme, mund ta lëndojë dikë në të ardhmen”, ishin dy nga komentet e shumta.

Prej se u postua në imgur, filmimi është parë më se 100 mijë herë brenda një dite, duke grumbulluar edhe pëlqime të shumta. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Vullnetarët në ‘luftë’ me valët, për të pastruar bregdetin e Manilës (Video)

Vullnetarët në ‘luftë’ me valët, për të pastruar bregdetin e Manilës (Video)

Presidenti i Barcelonës, Bartomeu: Duam që ky të jetë një vit historik për klubin

Presidenti i Barcelonës, Bartomeu: Duam që ky të jetë një vit historik për klubin

Sekretet e njerëzve që kanë memorie të fortë

Sekretet e njerëzve që kanë memorie të fortë

Kukësi mposht Torpedon, por eliminohet nga Liga e Evropës për vetëm një gol

Kukësi mposht Torpedon, por eliminohet nga Liga e Evropës për vetëm një gol

FFK vizitohet nga zyrtarët e Federatës Gjermane të Futbollit

FFK vizitohet nga zyrtarët e Federatës Gjermane të Futbollit

Vallëzon dhe ulet në njërën anë të motoçikletës, para se të shtrihet me shpinë në ulëse (Video)

Vallëzon dhe ulet në njërën anë të motoçikletës, para se të shtrihet me shpinë në ulëse (Video)

Domatja dhe kastraveci nuk shkojnë së bashku në sallatë

Domatja dhe kastraveci nuk shkojnë së bashku në sallatë

Roma ofron 40 milionë euro për Bailey

Roma ofron 40 milionë euro për Bailey

Nga gëzimi i madh që po e nxjerr për shëtitje, qeni fillon të vrapon në oborr duke e tërhequr zvarrë pronarin që e mbante në dorë litarin (Video)

Nga gëzimi i madh që po e nxjerr për shëtitje, qeni fillon të vrapon në oborr duke e tërhequr zvarrë pronarin që e mbante në dorë litarin (Video)

Donis Avdijaj nënshkruan me skuadrën holandeze, Willem II

Donis Avdijaj nënshkruan me skuadrën holandeze, Willem II

Përbërësit me të cilët lëkura juaj do të mbajë aromë fantastike

Përbërësit me të cilët lëkura juaj do të mbajë aromë fantastike

Kafshë të ndryshme me madhësi marramendëse (Foto/Video)

Kafshë të ndryshme me madhësi marramendëse (Foto/Video)

A do të shtyhet Serie A?

A do të shtyhet Serie A?

Sfida e të ‘rrëzuarit me fytyrë për toke’ ka përshirë rrjetet sociale (Foto)

Sfida e të ‘rrëzuarit me fytyrë për toke’ ka përshirë rrjetet sociale (Foto)

Kroos del kundër Ozilit: Po flet gjëra të pakuptimta, nuk ka racizëm të Gjermania

Kroos del kundër Ozilit: Po flet gjëra të pakuptimta, nuk ka racizëm të Gjermania

Verbëria mund të shërohet: Për herë të parë shkencëtarët ua kthejnë shikimin minjve pas aktivizimit të qelizave të retinës

Verbëria mund të shërohet: Për herë të parë shkencëtarët ua kthejnë shikimin minjve pas aktivizimit të qelizave të retinës