Vjosa Emini i “çmend” italianët (Foto)

09.04.2019 19:24
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vjosa Emini i “çmend” italianët (Foto)

Këngëtarja e njohur Vjosa Emini, këto ditë është duke i shijuar bukuritë e Romës.

Kosova sot
Kosova sot
Kosova sot
Kosova sot

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Twitter redukton në 400 numrin e ndjekjeve që mund të bëni në 24 orë

Twitter redukton në 400 numrin e ndjekjeve që mund të bëni në 24 orë

Sony ka ndërtuar një ekran të çmendur 16K

Sony ka ndërtuar një ekran të çmendur 16K

AMD pretendon 17% më shumë performancë për laptopët me Ryzen 7 përballë Core i7

AMD pretendon 17% më shumë performancë për laptopët me Ryzen 7 përballë Core i7

Router Wi-Fi 6 me kosto më të përballueshme falë Nighthawk AX4

Router Wi-Fi 6 me kosto më të përballueshme falë Nighthawk AX4

Vjosa Emini i “çmend” italianët (Foto)

Vjosa Emini i “çmend” italianët (Foto)

Gërmimi i Bitcoin mund të ndalohet me ligj në Kinë

Gërmimi i Bitcoin mund të ndalohet me ligj në Kinë

Gjermani, operatorët paguajnë 4.1 miliardë euro për 5G

Gjermani, operatorët paguajnë 4.1 miliardë euro për 5G

Dua Lipa në ballinën e revistës së njohur franceze

Dua Lipa në ballinën e revistës së njohur franceze

Telefoni 1600 dollarësh prej titaniumi del në shitje

Telefoni 1600 dollarësh prej titaniumi del në shitje

Dyshemenë e gjeti përplot me gota plastike të mbushura me ujë, ky ishte vetëm fillimi i lojërave që ia kishin përgatitur fëmijët (Video)

Dyshemenë e gjeti përplot me gota plastike të mbushura me ujë, ky ishte vetëm fillimi i lojërave që ia kishin përgatitur fëmijët (Video)

Samsung do të prodhojë dy versione të Galaxy Note 10 me ekran 6.28-inç dhe 6.75-inç

Samsung do të prodhojë dy versione të Galaxy Note 10 me ekran 6.28-inç dhe 6.75-inç

Aplikacioni i ri i Snapchat në Android tashmë në të njëjtin nivel me atë të iOS

Aplikacioni i ri i Snapchat në Android tashmë në të njëjtin nivel me atë të iOS

Kafeja dhe teknologjia “Blockchain”

Kafeja dhe teknologjia “Blockchain”

YouTuberi ndërton iPhone 850 dollarë për 400 dollarë me pjesë të blera në eBay

YouTuberi ndërton iPhone 850 dollarë për 400 dollarë me pjesë të blera në eBay

Hapet tenderi i parë i privatizimit të Telekomit të Kosovës

Hapet tenderi i parë i privatizimit të Telekomit të Kosovës

Telefonët me palosje do të arrijnë në 30 milionë deri më 2023

Telefonët me palosje do të arrijnë në 30 milionë deri më 2023