Vinicius Junior: Unë dhe Neymar do të luajmë bashkë në Madrid

28.04.2018 04:35
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vinicius Junior: Unë dhe Neymar do të luajmë bashkë në Madrid

Vinicius Junior është lojtar i Real Madrid dhe ai ëndërron që Neymar të bashkohet me të në “Santiago Bernabeu”.

Pak ditë më parë, dy lojtarët kanë publikuar në rrjetet sociale një fotografi ku kanë dalë bashkë.

Popullariteti i kësaj dyshe është në rritje të vazhdueshme.

“Nëse Zoti do, unë dhe Neymar do të luajmë bashkë në Madrid”.

“Dua që ai të transferohet në Madrid, sepse do të ishte një ëndërr për mua të luaja në krah të tij”.

“Është idhulli im dhe do të isha shumë i lumtur, nëse do të kisha një mundësi të luaja me të”.

“Për momentin nuk jam askush dhe nuk kam bërë asgjë akoma”, ka thënë Vinicius në një intervistë të dhënë për “The Guardian”. /Kp/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kelly Brook, seksi me xhinse të shkurtra

Kelly Brook, seksi me xhinse të shkurtra

Spektakël në tribuna dhe në fushë, Drita fiton me rikthim ndaj Feronikelit

Spektakël në tribuna dhe në fushë, Drita fiton me rikthim ndaj Feronikelit

Si ta shëroni zemrën e thyer pas ndarjes

Si ta shëroni zemrën e thyer pas ndarjes

Një ditë e ‘errët’ në plazh: Fillon festivali gotik, ku pjesëmarrësit vishen zi dhe me motive gotike (Foto)

Një ditë e ‘errët’ në plazh: Fillon festivali gotik, ku pjesëmarrësit vishen zi dhe me motive gotike (Foto)

Milani rikthehet te fitoret, mposhtë Bolognën në udhëtim

Milani rikthehet te fitoret, mposhtë Bolognën në udhëtim

Brenda vilës super luksoze të 'Boss-it' 26 vjeçar të Tiranës

Brenda vilës super luksoze të 'Boss-it' 26 vjeçar të Tiranës

I besoi shqiptarit nga minuta e parë, Heynckes: Shabani është pjesë e talenteve

I besoi shqiptarit nga minuta e parë, Heynckes: Shabani është pjesë e talenteve

Balerina shqiptare zbulon të vërtetën për fitoren e Lori Hoxhës në DWTS

Balerina shqiptare zbulon të vërtetën për fitoren e Lori Hoxhës në DWTS

West Ham – Manchester City, formacionet zyrtare

West Ham – Manchester City, formacionet zyrtare

Kejvina Kthella zgjon tundimin, nxjerr në shesh të pasmet bombastike

Kejvina Kthella zgjon tundimin, nxjerr në shesh të pasmet bombastike

Statistika, analizë dhe parashikim: Manchester United – Arsenal

Statistika, analizë dhe parashikim: Manchester United – Arsenal

A duhet të pini 8 gota ujë në ditë ,  zbuloni disa të vërteta

A duhet të pini 8 gota ujë në ditë , zbuloni disa të vërteta

Ranieri e sfidon presidentin e Nantesit: Shkarkomë nëse nuk je i kënaqur

Ranieri e sfidon presidentin e Nantesit: Shkarkomë nëse nuk je i kënaqur

Rezart Veleshnja i bë 'gjëmën' Çanit në mes të 'Bllokut'

Rezart Veleshnja i bë 'gjëmën' Çanit në mes të 'Bllokut'

Zidane: Vazquez do të luajë në mbrojtje kundër Bayernit

Zidane: Vazquez do të luajë në mbrojtje kundër Bayernit

Mendoi se e harroi, por Angelina Shala e godet deputetin Haxhi Shala me këtë foto

Mendoi se e harroi, por Angelina Shala e godet deputetin Haxhi Shala me këtë foto