Verbohet 25 vjeçarja, tentoi të lyente sytë me ngjyrë të zezë

27.02.2020 22:28
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Verbohet 25 vjeçarja, tentoi të lyente sytë me ngjyrë të zezë

Një grua ka mbetur plotësisht e verbër në njërin sy dhe pa shpejtësi në pamje në tjetrin, pasi dështoi të imiton një artiste tatuazhesh që i ka lyer kokërdhokët e syve në ngjyrë të zezë.

Aleksandra Sadowska nga qyteti Wroclaw në perëndim të Polonisë, kishte shkuar tek tatuazhistja pasi kishte vendosur të imitonte një këngëtare të rrymës “rap” të quajtur Popek, e cila gjithashtu e ka lyer të bardhën e syve në ngjyrë të zezë.

Pas trajtimit, 25 vjeçarja filloi të ankohej për dhimbje të tmerrshme të syve, por tatuazistja e qetësoi duke i thënë se dhimbjet janë normale dhe për një farë kohë duhet të konsumonte qetësues kundër dhimbjeve. Ndërkaq me qendër në kryeqytetin polak Varshavë, artistja e tatuazhe e identifikuar si Piotr A, është dënuar nga gjykata me tre vite burg, për dëmin e shkaktuar ndaj vajzës. Ndërkohë gjatë hetimeve policia zbuloi se tatuazhistja kishte përdorur bojë që përdorej për tatuazhet në lëkurë dhe kurrsesi nuk duhet vendosur në kontakt me sytë, shkruan Daily Mail.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Gjyqtari i Superligës mbron Kurtin në grupin #meKryeministrin – A do të suspendohet?

Koronavirusi nuk pyet për moshën, i merr jetën tifozit 38-vjeçar

Koronavirusi nuk pyet për moshën, i merr jetën tifozit 38-vjeçar

Jeff Bezos shiti $3.4 mld aksione të Amazon para shembjes së bursave nga Covid-19

Jeff Bezos shiti $3.4 mld aksione të Amazon para shembjes së bursave nga Covid-19

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Nisma e PSG-së, po shet fanella për të ndihmuar në luftën ndaj Koronavirusit

Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA

Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Chelsea ka gati ofertën për Kumbullën, Interi

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Matic kujton bombardimet e NATO-s kundër Serbisë

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid 19

Vazhdon mbështetja e bizneseve gjilanase në përballimin e situatës kundër Covid 19

Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)

Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm

Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Rrëfimi rrënqethës i futbollistit në Spanjë: Ky virus nuk është shaka, ja tmerri që përjetova

Mozzik publikon pamje pas tërmetit në Kroaci: Bëhu i fortë Zagreb

Mozzik publikon pamje pas tërmetit në Kroaci: Bëhu i fortë Zagreb