Tuna edhe kësaj here e dëshmon sa joshëse është në bikine

07.11.2018 15:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tuna edhe kësaj here e dëshmon sa joshëse është në bikine

Nuk ka dyshim se është ndër mamatë më joshëse të estradës, shkruan Kosovarja.

Emri i saj gjithmonë bën bujë, qoftë për projektet e reja por edhe për skandalet e njëpasnjëshme.

Pavarësisht se ka një jetë të lumtur familjare dhe këtë e ka dëshmuar në shumë emisione dhe intervista, thumbimet në drejtimin e saj nuk ndalen nga shumë kolegë.

E kësaj here, ajo ka vendosur të lë anash gjithçka e të kalojë një kohë të mirë në pushime.

Edhe këtë herë e dëshmon se është ndër nënat më të mbajtura, ku edhe pas lindjes ka arritur t’I kthej linjat bombastike të cilat do t’i shihni në vazhdim.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Tuna edhe kësaj here e dëshmon sa joshëse është në bikine

Tuna edhe kësaj here e dëshmon sa joshëse është në bikine

Këtë orë nuk e blini dot me para por vetëm Bitcoin për një arsye të thjeshtë

Këtë orë nuk e blini dot me para por vetëm Bitcoin për një arsye të thjeshtë

Dua Lipa nuk di të ndalet, arrin 21 milionë ndjekës në “Instagram”

Dua Lipa nuk di të ndalet, arrin 21 milionë ndjekës në “Instagram”

Arsenal kërkon shërbimet e Benatias

Arsenal kërkon shërbimet e Benatias

Bleona Qereti: Nuk më intereson fare tregu shqiptar, jam gati për atë ndërkombëtar

Bleona Qereti: Nuk më intereson fare tregu shqiptar, jam gati për atë ndërkombëtar

Malcom: Ëndrra ime është të jem titullar te Barça

Malcom: Ëndrra ime është të jem titullar te Barça

Me paratë e saj djaloshi pagoi pushimet me të dashurën e re – për hakmarrje, e dashura kërkon edhe ndihmën e policisë (Foto)

Me paratë e saj djaloshi pagoi pushimet me të dashurën e re – për hakmarrje, e dashura kërkon edhe ndihmën e policisë (Foto)

Ana errët e ‘fermave të erës’: Krahët e turbinave mbysin rreth 75 për qind të shpezëve në zonë (Foto)

Ana errët e ‘fermave të erës’: Krahët e turbinave mbysin rreth 75 për qind të shpezëve në zonë (Foto)

Ramush Haradinaj takohet me Luan Krasniqin

Ramush Haradinaj takohet me Luan Krasniqin

CSKA-Roma: Formacionet e mundshme, mesfusha i besohet Cristantes dhe Nzonzit

CSKA-Roma: Formacionet e mundshme, mesfusha i besohet Cristantes dhe Nzonzit

Chrome 71 bllokon reklamat abuzive që tentojnë të vjedhin informacionet personale të vizitorëve

Chrome 71 bllokon reklamat abuzive që tentojnë të vjedhin informacionet personale të vizitorëve

Handanovic: Duhet të prisja golin e Malcomit

Handanovic: Duhet të prisja golin e Malcomit

Facebook bllokon 115 llogari për veprimtari të dyshimta

Facebook bllokon 115 llogari për veprimtari të dyshimta

Shirat e rrëmbyeshëm bënë që lumi të dalë nga shtrati në Washington, salmonët notonin para syve të shoferëve (Video)

Shirat e rrëmbyeshëm bënë që lumi të dalë nga shtrati në Washington, salmonët notonin para syve të shoferëve (Video)

Atletico Madridi i hakmerret Borussia Dortmundit, Saul e Griezmann shënojnë golat

Atletico Madridi i hakmerret Borussia Dortmundit, Saul e Griezmann shënojnë golat

Plani i BE-së për taksimin e kompanive teknologjike kundërshtohet nga disa vende anëtare

Plani i BE-së për taksimin e kompanive teknologjike kundërshtohet nga disa vende anëtare