Tri takime në javë me djem tri dekada më të rinj – 82 vjeçarja këmbëngul se kurrë nuk është refuzuar nga ata (Foto)

28.03.2019 17:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tri takime në javë me djem tri dekada më të rinj – 82 vjeçarja këmbëngul se kurrë nuk është refuzuar nga ata (Foto)

Një grua e moshuar ka rrëfyer se si ajo përdor aplikacionet e takimeve për të aranzhuar takime me djem të rinj, madje tri herë në javë.

Madje, sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Hattie Retroage, 82, nga Nju Jorku, thotë se gëzon netë pasionesh me burra deri në tre dekada më të rinj se ajo, dhe insiston se ajo kurrë nuk është refuzuar nga një burrë i ri.

Nëna e dy fëmijëve, e cila ka dy fëmijë dhe tre nipër e mbesa dhe ka qenë e vetme për 35 vjet që nga divorci i saj, ka thënë se ajo kurrë nuk i ndjek djemtë e rinj, përkundrazi, ata e ndjekin atë.

“Ka burra që duan gra më të vjetra dhe janë të bukur, dhe jo vetëm”.

Ajo tregon për burrat që ajo takon në Tinder: “Unë kurrë nuk kam takuar një njeri që nuk dëshiron të ketë marrëdhënie me mua”.

“Shkojmë për një pije, dhe nëse pëlqehemi, shkojmë në apartamentin tim, dhe nëse jo, atëherë ne ndahemi nga njëri-tjetri”.

Gjyshja, e cila filloi karrierën e saj si valltare, tani punon si trajnere dhe shkrimtare.

Ajo u trajnua në një kolegj të artit në Nju Jork, para se të takonte ish-bashkëshortin e saj dhe të hapte së bashku një shkollë vallesh, me të cilin ishin ndarë pas disa vitesh. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Tri takime në javë me djem tri dekada më të rinj – 82 vjeçarja këmbëngul se kurrë nuk është refuzuar nga ata (Foto)

Tri takime në javë me djem tri dekada më të rinj – 82 vjeçarja këmbëngul se kurrë nuk është refuzuar nga ata (Foto)

Telefoni me ekran që paloset i Xiaomi ekziston dhe është i ngjashëm ma Huawi Mate X

Telefoni me ekran që paloset i Xiaomi ekziston dhe është i ngjashëm ma Huawi Mate X

Hekuran Krasniqi dhe Xheza  sjellin këngën“Qysh me harru”

Hekuran Krasniqi dhe Xheza sjellin këngën“Qysh me harru”

Vendet e Ballkanit drejt heqjes së tarifave roaming

Vendet e Ballkanit drejt heqjes së tarifave roaming

“Nobeli” i teknologjisë shkoi për tre pionerë të inteligjencës artificiale

“Nobeli” i teknologjisë shkoi për tre pionerë të inteligjencës artificiale

Hulumtuesit zbulojnë 36 probleme sigurie në rrjetet 4G

Hulumtuesit zbulojnë 36 probleme sigurie në rrjetet 4G

Bashkimi Evropian miraton ligjet kontroverse të të drejtave të autorit

Bashkimi Evropian miraton ligjet kontroverse të të drejtave të autorit

Facebook mbyll 212 llogari dhe faqe në Kosovë dhe Maqedoni me 685 mijë ndjekës

Facebook mbyll 212 llogari dhe faqe në Kosovë dhe Maqedoni me 685 mijë ndjekës

Firefox Lockbox ju jep akses në fjalëkalimet e ruajtura në shfletuesin Firefox

Firefox Lockbox ju jep akses në fjalëkalimet e ruajtura në shfletuesin Firefox

Galaxy A70 ka një kamër selfie 32-megapiksel dhe ekran masiv

Galaxy A70 ka një kamër selfie 32-megapiksel dhe ekran masiv

Boeing riprogramon softuerët vdekjeprurës të 737 Max

Boeing riprogramon softuerët vdekjeprurës të 737 Max

Përdorimi i Marketingut Digjital në përgjithësi dhe Rrjeteve Sociale në veçanti

Përdorimi i Marketingut Digjital në përgjithësi dhe Rrjeteve Sociale në veçanti

Dropbox përmirëson funksionin e kërkimit në desktop

Dropbox përmirëson funksionin e kërkimit në desktop

Sanksionet Amerikane pothuajse rrënuan biznesin e ZTE me 1 miliardë dollarë humbje

Sanksionet Amerikane pothuajse rrënuan biznesin e ZTE me 1 miliardë dollarë humbje

Kërcimi me parashutë nga ujëvara më e lartë në botë (Video)

Kërcimi me parashutë nga ujëvara më e lartë në botë (Video)

Mediat greke me artikull kushtuar vajzave shqiptare: Kur ke talent mund t’ia dalësh

Mediat greke me artikull kushtuar vajzave shqiptare: Kur ke talent mund t’ia dalësh