Shiti virgjërinë për dy milionë funte, për 23-vjeçaren “luftoi” edhe një futbollist – por fitoi një politikan japonez (Foto/Video)

23.02.2019 00:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Shiti virgjërinë për dy milionë funte, për 23-vjeçaren “luftoi” edhe një futbollist – por fitoi një politikan japonez (Foto/Video)

Një modele e re që ka nxjerrë në shitje virgjërinë në internet, pretendon se ka siguruar shumën prej 2 milionë funteve.

Mahbuba Mammadzada, 23-vjeçe nga Azerbajxhani, u bë kryelajm gjatë vitit të kaluar kur deklaroi publikisht se ka nxjerrë në shitje virgjërinë, kurse këtë javë kjo marrëveshje është arritur për 2 milionë funte, transmeton Telegrafi.

Sipas agjencisë Cinderella Escorts, “fituesi” i paemëruar është një “politikan nga Tokio e Japonisë”, derisa në “garë” ishte edhe një avokat nga Londra si dhe një futbollist i Mynihut të Gjermanisë.

“Fituesit” i lejohet që modelen Mammadzada ta dërgojë tek mjeku për tu siguruar nëse është ende e virgjër, para se të shkoj me të në shtrat në një hotel në Gjermani.

Agjencia Cinderella Escorts pritet të marrë 20 për qind të shumës së ofruar për virgjërinë e modeles nga Azerbajxhani si pjesë e marrëveshjes paraprake.

Mahbuba që punon dhe vepron në Turqi, kishte nxitur reagime të ashpra gjatë verës së kaluar kur publikisht pranoi se planifikon ta nxjerr në shitje virgjërinë, duke thënë se dëshiron ta bëjë “krenare” të ëmën.

“Nëna ime ka bërë gjithçka për mua, tani është radha ime. Dua që ajo të jetë krenare me mua.

Mahbuba është një nga modelet më të suksesshme të Azarbajxhanit, por kishte pranuar se ka nevojë për para për të paguar për shtëpinë e të ëmës dhe të fejuarit si dhe për studime jashtë vendit. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Kërkojnë medalje dhe pikë olimpike në Budapest

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

Dy filma të gjatë Kosovarë mbështeten nga Agjensioni për Film i Maqedonisë Veriore

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Fero argëtohet me këngët e repereve Melinda dhe Tayna

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Paratë nuk e tundojnë Mourinhon, refuzon 100 milionë euro nga Kina

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Vedat Muriqi transferohet në Fenerbahçe

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Me një fustan transparent Morena paralajmëron këngën e re

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Melania Trump bëhet me shtatore prej druri në Slloveni

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Bebe Rexha nuk ka turp, në mënyrë provokuese ekspozon të pasmet

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Loredana publikon këngën më të re, e preferuara e Mozzik

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

Përfundimisht ka filluar trendi i grimit të cilin e adhurojnë të gjithë

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

ISH I DASHURI I KYLE JENNER I SHKRUAN ARMELËS SË BIG BROTHER

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

Urimi i veçantë i Anitës për Ramushin për ditëlindje: Jam dhurata më e mirë që ke marrë ndonjëherë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

UniKKatil e zyrtarizon koncertin në Mitrovicë

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve

Pishinat publike mund të shkaktojnë një numër të madh të infeksioneve