Shannen Doherty: Unë kam përgatitur një fustan funerali, dua të jem e bukur

12.10.2020 17:42
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Shannen Doherty: Unë kam përgatitur një fustan funerali, dua të jem e bukur

Ylli i serialit nga vitet e nëntëdhjeta ‘Beverly Hills 90210’ Shannen Doherty (49) po lufton me një sëmundje malinje dhe ka shqetësuar publikun për seriozitetin e gjendjes së saj shëndetësore.

Ajo së fundmi tha se tashmë po përgatit letra lamtumire për të dashurit e saj. Ajo gjithashtu gjeti një këngë që dëshiron të luajë për të në lamtumirën e fundit, dhe ka të bëjë me ‘Tears in Heaven’.

Tani ajo thotë se si u përgatit dhe në çfarë dëshiron të varroset. “Kam përgatitur një fustan që kam marrë nga një prej miqve të mi më të mirë disa vjet më parë. Ndihem e veçantë në të. Dua të jem e bukur. Dua të qëndroj në kujtesën më të mirë të të gjithëve. Unë jam përpjekur muajt e fundit të korrigjoj disa marrëdhënie, t’u kërkoj falje njerëzve që kam lënduar – me vetëdije ose pa vetëdije. Mundohem ta jetoj jetën në maksimum dhe të shijoj pak kohë që më ka mbetur ”, tha Shannen.

Ylli i aktrimit mësoi në shkurt të vitit të kaluar se kanceri i gjirit i kishte metastazuar në shtyllën kurrizore. Mjekët e paralajmëruan atë se kanceri ka të ngjarë të metastazonte në tru, mushkëri dhe mëlçi.

Aktorja aktualisht është në terapi hormonale për të bllokuar estrogjenin që po shkakton rritjen e kancerit, ndërsa në të njëjtën kohë merr një ilaç tjetër që është treguar se ndihmon në terapinë e saj, transmeton KosovaPress.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shannen Doherty: Unë kam përgatitur një fustan funerali, dua të jem e bukur

Shannen Doherty: Unë kam përgatitur një fustan funerali, dua të jem e bukur

Trashi dhe Seferi: Japim maksimumin për të marrë 3 pikët me Lituaninë

Trashi dhe Seferi: Japim maksimumin për të marrë 3 pikët me Lituaninë

Rastet pozitive në Kosova U21, FFK del me njoftim zyrtar

Rastet pozitive në Kosova U21, FFK del me njoftim zyrtar

Cila është lidhja e baktereve në sistemin tretës me gjendjen mendore dhe fizike?

Cila është lidhja e baktereve në sistemin tretës me gjendjen mendore dhe fizike?

E konfirmon Prekazi: Unë dhe skuadra jemi të izoluar

E konfirmon Prekazi: Unë dhe skuadra jemi të izoluar

​Kur erdhën njerëzit modernë në Evropë? Hulumtimi i ri tregon një gabim prej disa mijëra vjetësh!

​Kur erdhën njerëzit modernë në Evropë? Hulumtimi i ri tregon një gabim prej disa mijëra vjetësh!

Puyol tregon se ku e sheh Messin në vitet e ardhshme

Puyol tregon se ku e sheh Messin në vitet e ardhshme

Presidenti Çeferin ngushëllon presidentin Ademi për ndarjen nga jeta të Agim Bytyqit

Presidenti Çeferin ngushëllon presidentin Ademi për ndarjen nga jeta të Agim Bytyqit

Real Madridi dëshiron ta largojë Hazardin në vitin 2021

Real Madridi dëshiron ta largojë Hazardin në vitin 2021

​Vetëm 30 minuta më pak gjumë ndikon keq në shëndetin tuaj

​Vetëm 30 minuta më pak gjumë ndikon keq në shëndetin tuaj

​5 hapa për t’ju ndihmuar të hiqni qafe zakonet e këqija

​5 hapa për t’ju ndihmuar të hiqni qafe zakonet e këqija

​Sëmundja që ndryshon nga personi në person dhe prek të gjithë dhe gjithçka

​Sëmundja që ndryshon nga personi në person dhe prek të gjithë dhe gjithçka

​Gara në autostradë – Chevrolet përplaset pak sekonda pas nisjes – (video)

​Gara në autostradë – Chevrolet përplaset pak sekonda pas nisjes – (video)

Transplantimi i zemrave të derrave në qeniet njerëzore mund të jetë një realitet më 2021

Transplantimi i zemrave të derrave në qeniet njerëzore mund të jetë një realitet më 2021

Jennifer Lawrence: Ishte e vështirë në shkollë, kurrë s’kam qenë veçanërisht e zgjuar

Jennifer Lawrence: Ishte e vështirë në shkollë, kurrë s’kam qenë veçanërisht e zgjuar

Largoni dhimbjen e kokës pa ilaçe: Përbërësit e fshehtë i kemi të gjithë në shtëpi

Largoni dhimbjen e kokës pa ilaçe: Përbërësit e fshehtë i kemi të gjithë në shtëpi