Plaçkitet një shkollë në Pejë

21.10.2016 11:58
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Plaçkitet një shkollë në Pejë

Mëngjesin e së enjtes, persona të panjohur kanë hyrë në objektin e shkollës në fshatin Qyshk në Pejë.

Policia raporton se këta persona kanë vjedhur nga shkolla tri shtëpiza të kompjuterëve.

Rasti është duke u hetuar.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Rritet shkalla e varfërisë në Maqedoni

Rritet shkalla e varfërisë në Maqedoni

Haradinaj: Idetë për ndryshim kufijsh, maskime për ndarjen e Kosovës

Haradinaj: Idetë për ndryshim kufijsh, maskime për ndarjen e Kosovës

Ish-Shefi i Gjykatës së UÇK’së pajtohet me Sylejman Selimin se politikanët ia montuan burgun

Ish-Shefi i Gjykatës së UÇK’së pajtohet me Sylejman Selimin se politikanët ia montuan burgun

Loriana Kuka arrin në finalen e Evropianit U23

Loriana Kuka arrin në finalen e Evropianit U23

Gjermania ia refuzon vizën, kosovari shpërthen në Facebook: Ju bëj thirrje…

Gjermania ia refuzon vizën, kosovari shpërthen në Facebook: Ju bëj thirrje…

Serbia thotë se edhe Grenada e ka tërhequr njohjen, MPJ e Kosovës e mohon Foto: Ilustrim

Serbia thotë se edhe Grenada e ka tërhequr njohjen, MPJ e Kosovës e mohon Foto: Ilustrim

Procesi për vizat mund të shtyhet edhe për një kohë

Procesi për vizat mund të shtyhet edhe për një kohë

Aksidenti i KFOR-it bëri që mbi 50 udhëtarë të humbasin fluturimin

Aksidenti i KFOR-it bëri që mbi 50 udhëtarë të humbasin fluturimin

Aktori Kushtrim Hoxha, më i miri i Festivalit të Filmit të Bosforit

Aktori Kushtrim Hoxha, më i miri i Festivalit të Filmit të Bosforit

Analistët: Diskursi i Thaçit për shkëmbin territoresh dëmtoi procesin e njohjeve

Analistët: Diskursi i Thaçit për shkëmbin territoresh dëmtoi procesin e njohjeve

Enver Hoxhaj uron për medaljen e artë Akil Gjakovën

Enver Hoxhaj uron për medaljen e artë Akil Gjakovën

Aksident afër aeroportit, kolona deri në gjashtë kilometra

Aksident afër aeroportit, kolona deri në gjashtë kilometra

Haziri kërkon dinamikë më të madhe nga drejtorët komunal për realizimin e projekteve të mëdha

Haziri kërkon dinamikë më të madhe nga drejtorët komunal për realizimin e projekteve të mëdha

Marrëveshja Kosovë-Serbi s’mund t’i shmangë interesat ndërkombëtare

Marrëveshja Kosovë-Serbi s’mund t’i shmangë interesat ndërkombëtare

Maqedonia përkrah themelimin e Ushtrisë së Kosovës

Maqedonia përkrah themelimin e Ushtrisë së Kosovës

Mund të pranoheni në shtëpi të pleqve nëse s’keni fëmijë e jeni pa përkujdesje

Mund të pranoheni në shtëpi të pleqve nëse s’keni fëmijë e jeni pa përkujdesje