Njësiti policor përdori mburojat dhe copëzat e bukës, për të larguar një mjellmë nga rruga (Video)

30.03.2019 18:25
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Njësiti policor përdori mburojat dhe copëzat e bukës, për të larguar një mjellmë nga rruga (Video)

Mjellmën që qëndronte në një rrugë të Inverclyde të Skocisë, njësiti policor e largoi duke përdorur mburojat e protestave dhe copëzat e bukës.

Shpezën agresive, ata e ndoqën për rreth gjysmë orë, që ta kthenin sërish në liqenin e parkut, prej nga ishte larguar më herët, transmeton Telegrafi.

“Kjo nuk është hera e parë, që policët intervenojnë për të larguar shpezët nga rruga. Më parë kanë kthyer edhe rosat e një lumi” ishte komenti i pamjeve të shpërndara.

Mënyra e intervenimit dhe kujdesi ndaj mjellmës, është vlerësuar lartë nga shikuesit, që lavdëruan të angazhuarit që e përfunduan me sukses. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Njësiti policor përdori mburojat dhe copëzat e bukës, për të larguar një mjellmë nga rruga (Video)

Njësiti policor përdori mburojat dhe copëzat e bukës, për të larguar një mjellmë nga rruga (Video)

Huawei thirrje SHBA të tërhiqet nga sjellja e një humbësi

Huawei thirrje SHBA të tërhiqet nga sjellja e një humbësi

Shkopi që e mbante me dhëmbë, ia pamundësonte qenit kalimin nëpër hapësirën e ngushtë (Video)

Shkopi që e mbante me dhëmbë, ia pamundësonte qenit kalimin nëpër hapësirën e ngushtë (Video)

Çfarë ndodh në një minutë në internet në 2019

Çfarë ndodh në një minutë në internet në 2019

Kylie Jenner e guximshme, poston fotografi pa ‘make-up’

Kylie Jenner e guximshme, poston fotografi pa ‘make-up’

Bleona mahnit me të kuqe në Beverly Hills

Bleona mahnit me të kuqe në Beverly Hills

Kamera selfie e Oppo e tejkalon imagjinatën tuaj

Kamera selfie e Oppo e tejkalon imagjinatën tuaj

AKEP publikon udhëzimet për të parandaluar roaming e padëshiruar në zonat kufitare

AKEP publikon udhëzimet për të parandaluar roaming e padëshiruar në zonat kufitare

Zvicra godet një ICO e cila mori 90 milionë dollarë nga investitorët

Zvicra godet një ICO e cila mori 90 milionë dollarë nga investitorët

Facebook shtrëngon kontrollet mbi reklamat politike përpara zgjedhjeve të Bashkimit Evropian

Facebook shtrëngon kontrollet mbi reklamat politike përpara zgjedhjeve të Bashkimit Evropian

Telefonët e Huawei janë arsyeja pse njerëzit po blejnë telefonë të rinj

Telefonët e Huawei janë arsyeja pse njerëzit po blejnë telefonë të rinj

Askush nuk i besonte se kishte një emër të tillë – madje edhe Facebook i kishte mbyllur profilin e tij (Foto)

Askush nuk i besonte se kishte një emër të tillë – madje edhe Facebook i kishte mbyllur profilin e tij (Foto)

Apple anulon përfundimisht karikuesin wireless AirPower pas dy vitesh nga prezantimi

Apple anulon përfundimisht karikuesin wireless AirPower pas dy vitesh nga prezantimi

Lyft del në bursë, vlerësohet me 25 miliardë dollarë

Lyft del në bursë, vlerësohet me 25 miliardë dollarë

Kufjet wireless të Apple janë të pariparueshme

Kufjet wireless të Apple janë të pariparueshme

Kamerieri filipinas shpërndau ushqimin me shpejtësi, duke lëvizur mbi pajisjen me një rrotë (Video)

Kamerieri filipinas shpërndau ushqimin me shpejtësi, duke lëvizur mbi pajisjen me një rrotë (Video)