Nina një boksiere seksi…

21.10.2016 12:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Nina një boksiere seksi…

Pamja e saj e mrekullueshme jo vetem ka fituar një vend në kopertinën e Sports Illustrated por ka fituar edhe zemrën e aktorit Leonardo DiCaprio.

Por trupi perfekt e Nina Agdal nuk ka ardhur rastësisht, por pas tij fshihet një punë e madhe dhe vendosmëri.

24-vjeçarja tregon se si e ka mbajtur veten kaq në formë brenda një ringu boksi ku do të lançojë produktet e reja proteinike Coffee House.

Nina ia krediton figurën e saj një diete të mirë dhe ushtrimeve të shumta.

Bukuroshja daneze , që ka modeluar për Victoria’s Secret,  ishte pjesë e reklamës së Super Bowl në vitin 2013

3990ba7b00000578-3857392-image-m-17_1477004103789

3990ba8c00000578-3857392-image-m-18_1477004134849

3990babf00000578-3857392-image-m-14_1477003990171

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Konfirmohen zërat, Eno Popi jo më pjesë e "Wake Up"

Konfirmohen zërat, Eno Popi jo më pjesë e "Wake Up"

​Foshnja mbijeton e varrosur për 9 orë në SHBA

​Foshnja mbijeton e varrosur për 9 orë në SHBA

Sampaoli do të vazhdojë të mbetet në krye të Argjentinës

Sampaoli do të vazhdojë të mbetet në krye të Argjentinës

Në brendësi të një prej minierave më të mëdha në botë të Bitcoin

Në brendësi të një prej minierave më të mëdha në botë të Bitcoin

Me një foto super-seksi Luana paralajmëron diçka të re!

Me një foto super-seksi Luana paralajmëron diçka të re!

Pritja spektakolare e një legjende në Paris – Motor, fishekzjarrë dhe prezantim me familjen e tij e tij, Buffon në ditën e parë si lojtar i PSG-së

Pritja spektakolare e një legjende në Paris – Motor, fishekzjarrë dhe prezantim me familjen e tij e tij, Buffon në ditën e parë si lojtar i PSG-së

Nga këto ushqime penisi do t’ju bëhet i fortë si guri!

Nga këto ushqime penisi do t’ju bëhet i fortë si guri!

Fustani i Meghan Markle sot nuk ishte surprizë, por diçka tjetër tek ajo PO

Fustani i Meghan Markle sot nuk ishte surprizë, por diçka tjetër tek ajo PO

5G-ja kërkon një këndvështrim të ri dhe të unifikuar të menaxhimit të të dhënave

5G-ja kërkon një këndvështrim të ri dhe të unifikuar të menaxhimit të të dhënave

Liga Premier po e dominon Kampionatin Botëror – Golat e shënuara, sistem i lojës dhe top-shënuesit po triumfojnë në Rusi

Liga Premier po e dominon Kampionatin Botëror – Golat e shënuara, sistem i lojës dhe top-shënuesit po triumfojnë në Rusi

Peshkun që kishte rënë në grepin e saj, ia gëlltiti peshkaqeni gjigant (Video)

Peshkun që kishte rënë në grepin e saj, ia gëlltiti peshkaqeni gjigant (Video)

Kimi na qeras me një foto seksi nga shtrati

Kimi na qeras me një foto seksi nga shtrati

Formacionet e Bylbyl Sokolit dhe Ismet Munishit me lojtarët e Botërorit

Formacionet e Bylbyl Sokolit dhe Ismet Munishit me lojtarët e Botërorit

Balerini Ilir Shaqiri: Ju rrëfej momentin e vështirë që kalova në Maqedoni

Balerini Ilir Shaqiri: Ju rrëfej momentin e vështirë që kalova në Maqedoni

Shëtitja në park i zvogëlon rreziqet e sëmundjeve të zemrës

Shëtitja në park i zvogëlon rreziqet e sëmundjeve të zemrës

Më 10 Korrik Microsoft prezanton produkte të reja Surface

Më 10 Korrik Microsoft prezanton produkte të reja Surface