Nëse do e shihnit sot këtë foto të Kim, do të kuptonit që na e ka treguar me kohë se 3 motrat janë shtatzënë

30.09.2017 22:32
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Nëse do e shihnit sot këtë foto të Kim, do të kuptonit që na e ka treguar me kohë se 3 motrat janë shtatzënë

Kjo për faktin se janë të pakta fotografitë që duan të na tregojnë diçka më shumë, përtej pamjes së jashtme. Ja që paskemi gabuar. Në këtë foto Kim ka dashur që të na tregojë diçka, por ne sigurisht nuk e kemi vënë re.

Me shpejtësi është përhapur lajmi se Kim, Kylie dhe Khloe janë shtatzënë. Mes dyshimeve të mëdha që kishim, pas një kohe ata e konfirmuan vete lajmin se do të bëhen nëna, po ja që Kim na e ka treguar shumë më parë.

36- vjeçarja ka postuar një foto në Instagram që mban datën 3 shtator ku shkruan “Ne të treja” dhe aty ishin pikërisht ajo, Kylie dhe Khole, 3 nënat e ardhshme.

The 3 of us…
A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Në fakt për hir të së vërtetës, vështirë që të përqëndrohemi tek diçitura e fotos. Gjithsesi e kuptuam se duhet t’i shohim fotot e motrave më të famshme në një tjetër këndvështrim, përtej të dukshmes.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për kameraman/e dhe fotograf/e
artikull i sponzorizuar


Interi, skuadra e vetme italiane në ‘top 20’ për shikueshmëri në sezonin 2016/17

Interi, skuadra e vetme italiane në ‘top 20’ për shikueshmëri në sezonin 2016/17

Zbulohet shpella më e madhe nënujore në botë, publikohen pamjet interesante (Foto/Video)

Zbulohet shpella më e madhe nënujore në botë, publikohen pamjet interesante (Foto/Video)

Ermal Mamaqi takon 'motrën' pas një kohe të gjatë, video do ju bëjë të qeshni pafund

Ermal Mamaqi takon 'motrën' pas një kohe të gjatë, video do ju bëjë të qeshni pafund

Yndyrnat e këqija ndihmojnë në përhapjen e kancerit të prostatës

Yndyrnat e këqija ndihmojnë në përhapjen e kancerit të prostatës

Ky është këngëtari kosovar që ka kontakt me Eros Ramazzottin

Ky është këngëtari kosovar që ka kontakt me Eros Ramazzottin

Një SMS bllokon të gjithë Apple iPhone dhe kompjuterat Mac

Një SMS bllokon të gjithë Apple iPhone dhe kompjuterat Mac

Dafina Zeqiri, pjesë e videoklipit të ri të French Montanas

Dafina Zeqiri, pjesë e videoklipit të ri të French Montanas

Rekord i shpejtësisë transatlantike: Nga Nju Jork në Londër, për vetëm 5 orë dhe 13 minuta – “duke shfrytëzuar erën” (Foto)

Rekord i shpejtësisë transatlantike: Nga Nju Jork në Londër, për vetëm 5 orë dhe 13 minuta – “duke shfrytëzuar erën” (Foto)

Xhaka flet për largimin e Sanchezit dhe afrimin e Mkhitaryanit në Arsenal

Xhaka flet për largimin e Sanchezit dhe afrimin e Mkhitaryanit në Arsenal

Tri arsye shkencore për të cilat të ankuarit i bën keq shëndetit

Tri arsye shkencore për të cilat të ankuarit i bën keq shëndetit

Rozana Radi përfundon në urgjencë, çfarë i ndodhi artistes shqiptare

Rozana Radi përfundon në urgjencë, çfarë i ndodhi artistes shqiptare

Seuli zyrtar konsideron mbylljen e të gjitha bursave lokale të monedhave kriptografike

Seuli zyrtar konsideron mbylljen e të gjitha bursave lokale të monedhave kriptografike

Bëhet kinse po i fotografon, befason familjarët duke treguar se është shtatzënë (Video)

Bëhet kinse po i fotografon, befason familjarët duke treguar se është shtatzënë (Video)

Ariana blen këpucë të markës së njohur

Ariana blen këpucë të markës së njohur

Françeska provokon kësaj radhe! Tregon gjoksin…(FOTO)

Françeska provokon kësaj radhe! Tregon gjoksin…(FOTO)

RIkthehet Noizy publikon "Gjuha e kampionit"

RIkthehet Noizy publikon "Gjuha e kampionit"