Mergim Avdyli piktori qe premton shumë (Foto)

17.02.2017 17:32
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Mergim Avdyli piktori qe premton shumë (Foto)

Mergim Avdyli   është njeri nga talentet e ri i cili po mahnit shumë artist. Talenti i tij po vërtetohet çdo dite e me shumë , ai ka bere shumë piktura për artist te shumtë , dhe shume këngëtar kanë shpërndarë pikturat e tij ne shenje pëlqimi dhe respekti për këtë artist te ri shumë te talentuar. Mergimi është nga komuna e Gjakovës dhe ai  me pasion dhe përkushtim po e shfaqë çdo dit e më shume talentin e tij për pikturen.

Me posht mund te shihni disa piktura qe ai ka realizuar

 

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Prindërit kanë gjetur disa mënyra për t’i “disiplinuar” fëmijët – ndonjëra me siguri do t’ju hyjë në punë! (Foto)

Prindërit kanë gjetur disa mënyra për t’i “disiplinuar” fëmijët – ndonjëra me siguri do t’ju hyjë në punë! (Foto)

Skeleti misterioz i gjatë më afro 20 metra, disa dyshojnë të jetë dragua (Video)

Skeleti misterioz i gjatë më afro 20 metra, disa dyshojnë të jetë dragua (Video)

Fenomeni i pazakontë, dielli bëhet i kuq në Britani

Fenomeni i pazakontë, dielli bëhet i kuq në Britani

Floktarja publikon pamjet e tmerrshme që tregojnë se si ka ndikuar puna në trupin e saj (Foto)

Floktarja publikon pamjet e tmerrshme që tregojnë se si ka ndikuar puna në trupin e saj (Foto)

Fëmija i gjatë 2.3 metra nevojitet t’i nënshtrohet operimit urgjent, për të ndaluar rritjen (Foto)

Fëmija i gjatë 2.3 metra nevojitet t’i nënshtrohet operimit urgjent, për të ndaluar rritjen (Foto)

Lind foshnja 7.1 kilogramë i rëndë, prindërit habiten me përmasat trupore (Foto)

Lind foshnja 7.1 kilogramë i rëndë, prindërit habiten me përmasat trupore (Foto)

Pishina unike brenda dhomës luksoze të hotelit që po habit të gjithë (Video)

Pishina unike brenda dhomës luksoze të hotelit që po habit të gjithë (Video)

Dy yje përplasen, prodhohen miliarda tonë ar

Dy yje përplasen, prodhohen miliarda tonë ar

Djaloshi 13-vjeçar ndërtoi shtëpizën e vogël për më pak se 1.300 euro, brenda saj i ka të gjitha (Foto/Video)

Djaloshi 13-vjeçar ndërtoi shtëpizën e vogël për më pak se 1.300 euro, brenda saj i ka të gjitha (Foto/Video)

Të gjithën e bëri vetëm për tu larguar nga gruaja – rrëfimi interesant i të moshuarit që jetoi për 10 vjet në një pyll (Foto)

Të gjithën e bëri vetëm për tu larguar nga gruaja – rrëfimi interesant i të moshuarit që jetoi për 10 vjet në një pyll (Foto)

Ato lëvizin pa bërë zhurmë dhe fshihen në gjethe: Një familje e “maceve të rërës” filmohen për herë të parë (Video)

Ato lëvizin pa bërë zhurmë dhe fshihen në gjethe: Një familje e “maceve të rërës” filmohen për herë të parë (Video)

Vogëlushen e kishte zënë shiu, nëna e vuri të thahet në telin e rrobave (Video)

Vogëlushen e kishte zënë shiu, nëna e vuri të thahet në telin e rrobave (Video)

Dhjetë minuta kaos rreth Putinit: Politikanët gati “ia zunë frymën njëri-tjetrit”, vetëm “për t’i rënë në sy” presidentin rus (Video)

Dhjetë minuta kaos rreth Putinit: Politikanët gati “ia zunë frymën njëri-tjetrit”, vetëm “për t’i rënë në sy” presidentin rus (Video)

Kurz, Macron e Cipras – ishte edhe Jahjaga, këta janë udhëheqësit më të rinj në botë

Kurz, Macron e Cipras – ishte edhe Jahjaga, këta janë udhëheqësit më të rinj në botë

Mos shiko poshtë! “I krisuri” hedh veten nga një shkëmb në mbi 240 metra lartësi, pa ndonjë parashutë (Video)

Mos shiko poshtë! “I krisuri” hedh veten nga një shkëmb në mbi 240 metra lartësi, pa ndonjë parashutë (Video)

Vizitorja e pazakontë, qëndroi së bashku me kalë në dhomën e motelit (Video)

Vizitorja e pazakontë, qëndroi së bashku me kalë në dhomën e motelit (Video)