Meghan Markle, rikthim në aktrim

09.01.2019 13:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Meghan Markle, rikthim në aktrim

Dukesha e Sussex së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë dhe po përgatitet për të marrë detyra të mëdha mbretërore që tani. Këto detyra sigurisht që kanë të bëjnë me mbretërinë, sepse ajo hoqi dorë nga karriera e saj si aktore, në momentin kur u bë publike lidhja e saj me princin Harry.

Mirëpo, sipas Marie Claire, Meghan mesa duket po mendon t’i rikthehet aktrimit për sezonin e fundit të “Suits”.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Meghan Markle, rikthim në aktrim

Meghan Markle, rikthim në aktrim

Si reagoj Majk ndaj ngacmimeve të Skivit

Si reagoj Majk ndaj ngacmimeve të Skivit

Kulture e Cardi B sëmurë rëndë nga…

Kulture e Cardi B sëmurë rëndë nga…

Justin tallet me gjoksit e bashkëshortes në rrjetet sociale

Justin tallet me gjoksit e bashkëshortes në rrjetet sociale

Afrona zgjedh një vend luksoz për festën e beqarisë (FOTO)

Afrona zgjedh një vend luksoz për festën e beqarisë (FOTO)

Këngëtarja e famshme largohet nga rrjetet sociale pas tragjedisë personale

Këngëtarja e famshme largohet nga rrjetet sociale pas tragjedisë personale

Kim Kardashian në pritje të fëmijës së katërt

Kim Kardashian në pritje të fëmijës së katërt

TAYNA, senzacioni i vitit 2018

TAYNA, senzacioni i vitit 2018

Viti i Ri festohet me mënyra të ndryshme në Europë

Viti i Ri festohet me mënyra të ndryshme në Europë

Billboard tregon 10 këngët më të mira të 2018-tës

Billboard tregon 10 këngët më të mira të 2018-tës

Bebe Rexha, me valle shqiptare në Times Square (Foto)

Bebe Rexha, me valle shqiptare në Times Square (Foto)

Familja mbretërore hedh poshtë thashethemet për grindje, kunatat princesha shihen bashkë për Krishtlindje

Familja mbretërore hedh poshtë thashethemet për grindje, kunatat princesha shihen bashkë për Krishtlindje

Kapen MAT: Luana Vjollca dhe Krenar Qoqaj bashkë në Meshën e Krishtlindjeve në Prishtinë

Kapen MAT: Luana Vjollca dhe Krenar Qoqaj bashkë në Meshën e Krishtlindjeve në Prishtinë

Rita Ora del haptas me të dashurin e ri

Rita Ora del haptas me të dashurin e ri

Gigi Hadid merr titullin “Top Cover Model” për 2018

Gigi Hadid merr titullin “Top Cover Model” për 2018

Jonida Maliqi, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision

Jonida Maliqi, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision