Makina i gris fustanin, nusja “shpërthen” në nerva

17.10.2016 18:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Makina i gris fustanin, nusja “shpërthen” në nerva

Asaj padyshim i janë dashur orë të tëra për të zgjedhur fustanin perfekt për dasmën e ëndrrave.

Por dita e madhe për këtë nuse është shkatërruar, kur makina i tërhoqi dhe i grisi fustanin, teksa ajo qëndronte pranë automjetit ndërkohë që pozonte për fotografët me dhëndrin.

Video e filmuar në Ufa të Rusisë tregon se si e sapomartuara shpërthen në nerva pasi incidenti i zbulon getat e bardha që kishte poshtë fustanit.

Klipi është bërë viral, por disa përdorues online mendojnë se skena është e sajuar.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Papagalli befason zjarrfikësin që po tentonte ta shpëtonte, i thotë “Pirdhu!” (Foto)

Papagalli befason zjarrfikësin që po tentonte ta shpëtonte, i thotë “Pirdhu!” (Foto)

Ananasi është pema e vetme e cila nuk përmban pesticide, ndërkaq veprimi i tij për shëndetin është ligj

Ananasi është pema e vetme e cila nuk përmban pesticide, ndërkaq veprimi i tij për shëndetin është ligj

Nzonzi prezantohet te Roma dhe do ta mbajë numrin 42: I lumtur që jam këtu, kam ardhur për trofe

Nzonzi prezantohet te Roma dhe do ta mbajë numrin 42: I lumtur që jam këtu, kam ardhur për trofe

Messi nuk tubohet me Argjentinën në këtë vit, mendon pensionimin

Messi nuk tubohet me Argjentinën në këtë vit, mendon pensionimin

Harroi ditën e saktë kur u kurorëzua, bëri tatuazh datën e gabuar (Foto)

Harroi ditën e saktë kur u kurorëzua, bëri tatuazh datën e gabuar (Foto)

Vërshimet nuk e ndaluan dasmën, çifti vuri kurorë derisa të ftuarit ishin me këmbë në ujë (Video)

Vërshimet nuk e ndaluan dasmën, çifti vuri kurorë derisa të ftuarit ishin me këmbë në ujë (Video)

Steven Nzonzi arrin në Romë, pas testeve mjekësore pritet nënshkrimi i tij

Steven Nzonzi arrin në Romë, pas testeve mjekësore pritet nënshkrimi i tij

Ushqimet që duhet t’i konsumoni për ta bërë barkun të rrafshtë

Ushqimet që duhet t’i konsumoni për ta bërë barkun të rrafshtë

BabyGee në fokus të veçantë gjoksin! (FOTO)

BabyGee në fokus të veçantë gjoksin! (FOTO)

Real Madridi beson shumë në dy fituesit e Kupës së Botës

Real Madridi beson shumë në dy fituesit e Kupës së Botës

Donte që gruaja të mos i kërkonte më para dhe për këtë inskenoi vdekjen e tij

Donte që gruaja të mos i kërkonte më para dhe për këtë inskenoi vdekjen e tij

Mandzukic pensionohet nga Përfaqësuesja e Kroacisë

Mandzukic pensionohet nga Përfaqësuesja e Kroacisë

Gjithçka që duhet të dini për dhimbjen e dhëmbit

Gjithçka që duhet të dini për dhimbjen e dhëmbit

Getoparti qëndroi në tavanin e hapur të makinës së turistëve, ata nuk hezituan të bëjnë ‘selfie’ (Video)

Getoparti qëndroi në tavanin e hapur të makinës së turistëve, ata nuk hezituan të bëjnë ‘selfie’ (Video)

Ronela ka një porosi për ‘hejterat’, e dërgon në këtë formë (FOTO)

Ronela ka një porosi për ‘hejterat’, e dërgon në këtë formë (FOTO)

Frikësohej se vogëlushja po mbytej në det, qeni e tërhoqi për ta vënë në hapësirë të sigurt (Video)

Frikësohej se vogëlushja po mbytej në det, qeni e tërhoqi për ta vënë në hapësirë të sigurt (Video)