Linda Morina flet për virgjërinë e saj (Video)

16.10.2016 00:39
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Linda Morina flet për virgjërinë e saj (Video)

Linda Morina është këngëtarja e cila nuk ka lënë personalitet pa i kënduar.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur për jetën e saj private.

Ndër të tjera ka treguar se a është e virgjër.

Për ta kuptuar këtë shikoni storien e përgatitur nga Express Rozë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Qëndroi i mbyllur në shtëpi për dy vite pasi turpërohej nga 260 kilogramët, pas 15 muajve dietë strike humbi 135 kilogramë (Foto)

Qëndroi i mbyllur në shtëpi për dy vite pasi turpërohej nga 260 kilogramët, pas 15 muajve dietë strike humbi 135 kilogramë (Foto)

Ish gjyqtari i njohur spanjoll, Iturralde Gonzalez:  Bayernit iu mohuan dy penallti

Ish gjyqtari i njohur spanjoll, Iturralde Gonzalez: Bayernit iu mohuan dy penallti

Nuk pritej, Ylli Limani: Nuk e doja Eltonin si trajner në "The Voice"

Nuk pritej, Ylli Limani: Nuk e doja Eltonin si trajner në "The Voice"

Ramos: Vuajtëm kundër Bayernit, por jemi skuadër më e mirë

Ramos: Vuajtëm kundër Bayernit, por jemi skuadër më e mirë

Pse është aq e vështirë lërja e duhanit?

Pse është aq e vështirë lërja e duhanit?

Këtë detaj nuk e dinim për Ledrin!

Këtë detaj nuk e dinim për Ledrin!

Zidane: Eliminuam më të fortit si PSG, Juve dhe Bayern

Zidane: Eliminuam më të fortit si PSG, Juve dhe Bayern

Eno Popi gati për t'u bërë baba, por diçka e frikëson!

Eno Popi gati për t'u bërë baba, por diçka e frikëson!

Humb kontrollin mbi timonin, futet me veturën e 270 mije funteve brenda dyqanit (Video)

Humb kontrollin mbi timonin, futet me veturën e 270 mije funteve brenda dyqanit (Video)

Heynckes: Ishim më të mirë, por Navas na e mohoi finalen

Heynckes: Ishim më të mirë, por Navas na e mohoi finalen

Eneda Tarifa ka 'grimieren' personale më të ëmbël nga të gjitha!

Eneda Tarifa ka 'grimieren' personale më të ëmbël nga të gjitha!

Kefiri si ilaç, përdoret për shëndet të mirë – receta për përgatitjen

Kefiri si ilaç, përdoret për shëndet të mirë – receta për përgatitjen

Notat e lojtarëve, Real Madrid 2-2 Bayern Munich: Portieri i shpëton spanjollët, ndërsa tjetri i ‘tradhton’ gjermanët

Notat e lojtarëve, Real Madrid 2-2 Bayern Munich: Portieri i shpëton spanjollët, ndërsa tjetri i ‘tradhton’ gjermanët

Arditi publikon videon më të ëmbël të Annës!

Arditi publikon videon më të ëmbël të Annës!

Perotti dhe Strootman jashtë skuadrës për ndeshjen me Liverpoolin

Perotti dhe Strootman jashtë skuadrës për ndeshjen me Liverpoolin

Profesionet në zhdukje për shkak të teknologjisë

Profesionet në zhdukje për shkak të teknologjisë