“Largohu nga Sara, po ta them tani!” Atdheun e kërcënojnë nga Dubai: Numrin ma ka shpërndarë ajo, do mbash përgjgjësi

04.03.2021 18:43
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
“Largohu nga Sara, po ta them tani!” Atdheun e kërcënojnë nga Dubai: Numrin ma ka shpërndarë ajo, do mbash përgjgjësi

Situata në Përputhen është nxehur, pasi Atdheu në një lidhje skype në studio zbuloi ase kishte marrë një kërcënim.

Mesazhi kishte lidhje me Sarën, me të cilën tashmë Atdheu sqaroi se nuk ka më lidhje.

Debati

Atdheu: Mesazhi është “o shoku largoju Sarës, po ta them tani kaq pik”.

Atdheu: Numrin ma ka shpërndarë Sara

Sara: Ça po thua mo?

Atdheu: Pusho, mos fol ti!

Sara; Mos më fol mua ashtu njëherë, se të drejtën e fjalës s’ma ndalon askush!

Atdheu: Ti tani do mbash përgjegjësi ta dish. Sa për grupin, më mori një nr holandez, e dhe i thashë jam në spital, ai më tha kam një mesazh nga miku im, i rashë, po s’ma hapi, pastaj më erdhi ky mesazhi kërcënues.

Bora: Pse mendon se të ka ardhur

Atdheu: Bora patjetër kjo gjë është serioze se kemi ardhur të gjejmë dashurinë, jo të marrim kërcënime.

Sara: Unë se di pse me adresohesh nga unë, unë se di kush është njëherë. A je në terezi. Ai është personazh publik, numrin e tij e gjejnë të gjithë, mbase do vëmendje. Nga unë s’ka asnjë lloj kërcënimi.

Jasmina: Mua më kanë ardhur në Instagram që të lëmë dikë të qetë këtu brenda.

Atdheu: Nëse po bëhet fjalën për dikë që ka jashtë, se ndryshe se kuptoj.

Bora: Para se të sëmureshe, ju ishit mirë, çfarë ka ndodhur

Atdheu: E kemi shkëputur në fakt pas kamerave marrëdhënien.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


“Largohu nga Sara, po ta them tani!” Atdheun e kërcënojnë nga Dubai: Numrin ma ka shpërndarë ajo, do mbash përgjgjësi

“Largohu nga Sara, po ta them tani!” Atdheun e kërcënojnë nga Dubai: Numrin ma ka shpërndarë ajo, do mbash përgjgjësi

Capital T ndan të tjera pamje nga pushimet në Miami, paralajmëron këngën e re

Capital T ndan të tjera pamje nga pushimet në Miami, paralajmëron këngën e re

Rihanna nuk gjen blerës për ta shitur rezidencën luksoze, detyrohet t’i zbret çmimin

Rihanna nuk gjen blerës për ta shitur rezidencën luksoze, detyrohet t’i zbret çmimin

Fasulet i shërojnë këto sëmundje mjaft të përhapura

Fasulet i shërojnë këto sëmundje mjaft të përhapura

Genc Prelvukaj publikon këngën e re “Sa here”

Genc Prelvukaj publikon këngën e re “Sa here”

Billie Eilish zbulon ish të dashurin sekret

Billie Eilish zbulon ish të dashurin sekret

“Çmendet” e reja, heq pantallonat në mes të Tiranës dhe fton kalimtarët t’i shohin hiret (Video)

“Çmendet” e reja, heq pantallonat në mes të Tiranës dhe fton kalimtarët t’i shohin hiret (Video)

Hunda me gjak, trajneri i Barcelonës ndal konferencën (Video)

Hunda me gjak, trajneri i Barcelonës ndal konferencën (Video)

Ava Max publikon klipin e ri “My head and my heart”

Ava Max publikon klipin e ri “My head and my heart”

Mbyllet java e 21-të në Superligën e Kosovës: Garë e zjarrtë për titull dhe mbijetesë

Mbyllet java e 21-të në Superligën e Kosovës: Garë e zjarrtë për titull dhe mbijetesë

Ish e fejuara i dërgon mesazh publik Rinianit të ‘’Përputhen’’

Ish e fejuara i dërgon mesazh publik Rinianit të ‘’Përputhen’’

Morena me të brendshme transparente, nuk e lë askënd indiferent

Morena me të brendshme transparente, nuk e lë askënd indiferent

“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi

“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi

Melisa Lleshi arrin mbi një milion klikime me këngën e parë “U kry”

Melisa Lleshi arrin mbi një milion klikime me këngën e parë “U kry”

Kush është biznesmeni nga Kosova që ia ka vjedhur zemrën Rovena Stefës

Kush është biznesmeni nga Kosova që ia ka vjedhur zemrën Rovena Stefës

Google pushon nga puna zyrtaren e lartë, Margaret Mitchell

Google pushon nga puna zyrtaren e lartë, Margaret Mitchell