Kika nga Peja ngacmon djemtë e BigBrother’it – A është homoseksual?

13.03.2015 16:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kika nga Peja ngacmon djemtë e BigBrother’it – A është homoseksual?

Dita është e bukur dhe banorët dalin të qëndrojnë në oborr. Disa prej tyre vazhdojnë të flenë dhe Eleonora shkon në dhomën e gjumit për t’i zgjuar. Ka kaluar mesdita dhe më në fund të gjithë janë zgjuar.

Teksa shijojnë diellin, nisin edhe shakatë e ngacmimet, teksa një pjesë e djemve bëjnë stërvitje për të mbajtur trupin në formë. Eleonora ngacmon me shaka Marinën në lidhje me Diedonin, ndërsa Kika nis të ngacmojë djemtë.

Kika edhe më parë ka ngacmuar djemtë e shtëpisë dhe këtë ata e kanë komentuar si një lojë të zgjuar nga ana e tij, ndërsa qeshin. Kështu Kika ngacmon duke hedhur batuta të herëpashershme Fatjonit, ndërsa të tjerët qeshin. Ai puth djemtë Sokolin në kokë dhe Fabianin dhe Fatjonin në faqe e në shpatull.

Më pas teksa rrinë në oborr Kika duke qeshur thotë se tashmë ata do të dalin nëpër gazeta duke aluduar si titull “Kika i vardiset Fatjonit”. Ngacmimet e tij janë të herëpashershme dhe shoqërohen me batuta e të qeshura edhe nga pjesa tjetër e banorëve.

 

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

Dua Lipa interpreton ‘live’ disa prej hiteve të saj, mahnit me vokalin

2Ton xhiron klipin e ri

2Ton xhiron klipin e ri

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Një foto e paparë e Princeshës Diana në bikini

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Luana Vjollca sërish në vëmendje ndërkombëtare, “bën për vete” Lele Pons dhe Guaynaa

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja, duket më në formë se kurrë

Emina Cunmulaj në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së, shpërndan videon e një ish-ushtari

Emina Cunmulaj në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së, shpërndan videon e një ish-ushtari

​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

​Meg Ryan, ‘karamelja’ e Hollywoodit që shkatërroi bukurinë natyrore me operacione – (Foto)

Njihuni me binjaket virale të TikTok, me origjinë shqiptare dhe pakistaneze!

Njihuni me binjaket virale të TikTok, me origjinë shqiptare dhe pakistaneze!

Dua Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Dua Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

Dikur i bënte diss reverëve, Nikka sqaron gjithçka

Dikur i bënte diss reverëve, Nikka sqaron gjithçka

Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

David Beckham porosit gruan e tij Victoria: Hakmarrja do të jetë e ëmbël …

David Beckham porosit gruan e tij Victoria: Hakmarrja do të jetë e ëmbël …

Modelja australiane ankohet për diskriminim për shkak se duket shumë tërheqëse

Modelja australiane ankohet për diskriminim për shkak se duket shumë tërheqëse

Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video

Një goditje e re për Trump – Melania numëron minutat para divorcit? – video