Irina Shayk tërheq vëmendjen në Verona (Foto)

08.10.2016 22:23
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Irina Shayk dukej e jashtëzakonshme në tapetin e kuq me një fustan seksi në Intimissimi On Ice në Verona të premten në mbrëmje.

Bukuroshja 30-vjeçare tregoi se mosha është thjesht një numër për të dhe se mbetet ende njëra nga femrat më të bukura në botë.

Me një fustan të zi transparent që i jepte mundësinë të tregonte format, rusja mhaniti të gjithë të pranishmit.

Vetë Irina dukej se po ja kalonte shumë mirë nën shoqërimin e modeles Anja Rubik, Barbara Palvin dhe Joan Smalls, me këtë të fundit që bëri edhe një foto që dukej sikur kishin inate të vjetra, por ishte thjesht një moment para se të fillonte e qeshura.

 

/tch/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ky këngëtar ka makinën më të veçantë në estradë

Ky këngëtar ka makinën më të veçantë në estradë

Nëse guxoni, edhe me një këmishë mund të dukeni si Kim Kardashian

Nëse guxoni, edhe me një këmishë mund të dukeni si Kim Kardashian

Djali i Çiljetës në hapat e Alban Hoxhës, publikon momente emocionuese

Djali i Çiljetës në hapat e Alban Hoxhës, publikon momente emocionuese

U zhduk prej disa ditësh nga rrjetet sociale, Enca tregon çfarë po i ndodh

U zhduk prej disa ditësh nga rrjetet sociale, Enca tregon çfarë po i ndodh

Elvana Gjata tregon "prapaskenat" e dhimbshme të klipit më të fundit!

Elvana Gjata tregon "prapaskenat" e dhimbshme të klipit më të fundit!

Dua Lipa mërzitet nga paparacët

Dua Lipa mërzitet nga paparacët

Po fliste për ndeshjet e kampionatit por vëmendja e madhe ishte diku tjetër

Po fliste për ndeshjet e kampionatit por vëmendja e madhe ishte diku tjetër

Ky është tipari më joshës që keni sipas shenjës së horoskopit!

Ky është tipari më joshës që keni sipas shenjës së horoskopit!

Almeda kujton momentin kur mori kurorën e më të bukurës së Shqipërisë

Almeda kujton momentin kur mori kurorën e më të bukurës së Shqipërisë

Mamaja 42 vjeçare ngacmohet në rrugë nga djemtë e moshës së vajzës së saj

Mamaja 42 vjeçare ngacmohet në rrugë nga djemtë e moshës së vajzës së saj

E pabesueshme! Rroga e Olti Currit dyfishi i asaj të Edi Ramës!

E pabesueshme! Rroga e Olti Currit dyfishi i asaj të Edi Ramës!

Sëmurët rëndë Kallashi

Sëmurët rëndë Kallashi

A janë bikinit e vogla apo Kim i ka vithet shumë të mëdha?

A janë bikinit e vogla apo Kim i ka vithet shumë të mëdha?

Kjo është femra më seksi në botë!

Kjo është femra më seksi në botë!

Muzika në zi: Qëllohet reperi i njohur

Muzika në zi: Qëllohet reperi i njohur

Stresi paralajmëron 'goditje' e radhës: Të gjithë pyesin kur, bëhuni gati

Stresi paralajmëron 'goditje' e radhës: Të gjithë pyesin kur, bëhuni gati