I ngecin gishtat në derën e trenit të ri, kaloi tri stacione derisa u shpëtua (Video)

16.04.2018 13:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
I ngecin gishtat në derën e trenit të ri, kaloi tri stacione derisa u shpëtua (Video)

Udhëtares së paemëruar, që i ngecën në mënyrë misterioze gishtat në derën e trenit të ri, iu desh të qëndronte ashtu derisa kaloi nëpër tri stacione të Londrës.

Pranë saj kishin shkuar të pranishmit dhe provuan t’ia tërhiqnin, por u frikësuar se mund t’i bëjnë më shumë dëm se dobi, transmeton Telegrafi.

“Ajo ishte e qetë dhe dukej se nuk kishte dhimbje, por nuk po mund të lëvizte”, ka thënë një dëshmitar. Sipas tij, makinisti ishte njoftuar për rastin, por dera u bllokua dhe nuk hapej.

Gishtat e ngecura në derën e trenit

Kjo vjen vetëm disa ditë pasi treni Elizabeth Line është vënë në funksion, si pjesë e projektit prej 15 miliardë eurosh, për rregullimin e sistemit hekurudhor. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Rrëfimi prekës i 46-vjeçarit: Ngrihet në këmbë të veta pas 21 vjetëve falë recepturës së Hetem Ramadanit dhe ushtrimeve intensive

Rrëfimi prekës i 46-vjeçarit: Ngrihet në këmbë të veta pas 21 vjetëve falë recepturës së Hetem Ramadanit dhe ushtrimeve intensive

“Xhesika” ekspozon trupin me imazhet e fundit, kështu pozon ajo me fustan të hapur

“Xhesika” ekspozon trupin me imazhet e fundit, kështu pozon ajo me fustan të hapur

Piloti rrotulloi aeroplanin për 360 shkallë, pa e zbrazur ujin që ishte në gotë (Video)

Piloti rrotulloi aeroplanin për 360 shkallë, pa e zbrazur ujin që ishte në gotë (Video)

Fabinho: Kur Liverpoolin të kërkon, vetëm i paketon valigjet dhe shkon

Fabinho: Kur Liverpoolin të kërkon, vetëm i paketon valigjet dhe shkon

Në jetë kemi dy dashuri të mëdha, mësoni cilat janë ato

Në jetë kemi dy dashuri të mëdha, mësoni cilat janë ato

Top 10 golat më të mirë të Botërorit deri tani

Top 10 golat më të mirë të Botërorit deri tani

Për 242 vjetorin e Pavarësisë, amerikanet më seksi demonstrojnë patriotizmin e tyre (Foto)

Për 242 vjetorin e Pavarësisë, amerikanet më seksi demonstrojnë patriotizmin e tyre (Foto)

Kylie Jenner ka një surprizë për 242 vjetorin e Pavarësisë së Amerikës!

Kylie Jenner ka një surprizë për 242 vjetorin e Pavarësisë së Amerikës!

Një tablet Surface 400 dollarësh do të jetë më pak i fuqishëm

Një tablet Surface 400 dollarësh do të jetë më pak i fuqishëm

Rrjetet sociale mund të jenë përgjegjëse se përse fëmijët po ndihen të vetmuar

Rrjetet sociale mund të jenë përgjegjëse se përse fëmijët po ndihen të vetmuar

Futbollistët e Anglisë e kanë kopjuar metodën e Ronaldos në ekzekutimin e penalltive

Futbollistët e Anglisë e kanë kopjuar metodën e Ronaldos në ekzekutimin e penalltive

Action Bronson ka probleme shëndetësore, i anulon koncertet

Action Bronson ka probleme shëndetësore, i anulon koncertet

Zogu digjet nga rryma, i vë flakën fushës

Zogu digjet nga rryma, i vë flakën fushës

Reali hedh poshtë thashethemet se është pajtuar të paguajë 272 milionë euro për Mbappe

Reali hedh poshtë thashethemet se është pajtuar të paguajë 272 milionë euro për Mbappe

Ky mund të jetë tableti i ardhshëm i Samsung

Ky mund të jetë tableti i ardhshëm i Samsung

Ledri Vula në det me një personazh të njohur të estradës

Ledri Vula në det me një personazh të njohur të estradës