Genta Ismajli tallet me Bleron e Afronen (Foto)

31.03.2016 12:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Genta Ismajli tallet me Bleron e Afronen (Foto)

Këngëtarja Genta Ismajli në profilin e saj në Instagram ka postuar një foto me mbishkrim që po qarkullon në rrjete sociale, e që për protagonistë ka një frazë të këngës “Shake it” dhe Bleron, shkruan “Kosovarja”.

“Pi afrona pi thom shake it…”, thuhet në një pjesë të këngës. E, dikush ka luajtur me këtë tog fjalësh, duke ju referuar Afrones, të dashurës së Bleros.

Gentes i ka pëlqyer shumë kjo foto, andaj e ka shpërndarë.

Ja se për çfarë bëhet fjalë:

genta1_1459361235-7912481

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Vdes legjenda e basketbollit Kobe Bryant se bashku me vajzën e tij

Vdes legjenda e basketbollit Kobe Bryant se bashku me vajzën e tij

‘Nuk ishte për mua’: Brad Pitt refuzon rolin në filmin e famshëm

‘Nuk ishte për mua’: Brad Pitt refuzon rolin në filmin e famshëm

“Ne kemi të njëjtën histori dhe ti mund t’ja dalësh siç ja dola unë!”/ Mesazhi i Dafina Zeqirit për vajzën 11-vjeçare që kujdesej për familjen e saj

“Ne kemi të njëjtën histori dhe ti mund t’ja dalësh siç ja dola unë!”/ Mesazhi i Dafina Zeqirit për vajzën 11-vjeçare që kujdesej për familjen e saj

Kjo është Rita Ora, me bluzë transparente dhe atraktive

Kjo është Rita Ora, me bluzë transparente dhe atraktive

Ledri Vula së shpejti me dicka të re

Ledri Vula së shpejti me dicka të re

Bebe Rexha mahnit në mbrëmjen e Spotify

Bebe Rexha mahnit në mbrëmjen e Spotify

Fero bëhet romantik, i bën dedikimin më të bukur Arbenitës

Fero bëhet romantik, i bën dedikimin më të bukur Arbenitës

Dua Lipa po vjen me këngë të re

Dua Lipa po vjen me këngë të re

Ylli i “Big Brother” zbulon burimin e jetës luksoze (FOTO)

Ylli i “Big Brother” zbulon burimin e jetës luksoze (FOTO)

Pamela u martua për të pestën herë, ish-burri i saj habit me reagimin kur e kuptoi lajmin

Pamela u martua për të pestën herë, ish-burri i saj habit me reagimin kur e kuptoi lajmin

Dua Lipën dhe Bebe Rexhën i bën bashkë në një skuadër “The Voice” në Amerikë

Dua Lipën dhe Bebe Rexhën i bën bashkë në një skuadër “The Voice” në Amerikë

9 filmat ku aktorët kanë kryer me të vërtetë marrëdhënie seksuale

9 filmat ku aktorët kanë kryer me të vërtetë marrëdhënie seksuale

Britania lëshon monedhën për të nder të grupit Queen

Britania lëshon monedhën për të nder të grupit Queen

Modelja seksi ‘godet’ futbollistët shqiptarë: S’kanë as famë, as pushtet, as lekë

Modelja seksi ‘godet’ futbollistët shqiptarë: S’kanë as famë, as pushtet, as lekë

Loredana i gëzohet këtij suksesi të këngës “Kein Wort”

Loredana i gëzohet këtij suksesi të këngës “Kein Wort”

Kaq provokuese foto të Morenës nuk kemi parë

Kaq provokuese foto të Morenës nuk kemi parë