Futbollisti që e rrëzoi pa dashje gazetaren simpatike derisa po raportonte live, i kërkon asaj falje – edhe takim (Foto/Video)

23.11.2018 17:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Futbollisti që e rrëzoi pa dashje gazetaren simpatike derisa po raportonte live, i kërkon asaj falje – edhe takim (Foto/Video)

Gazetarja sportive Laura Rutledge, që punon në rrjetin e ESPN që këto ditë e rrëzua për tokë dy sportistë derisa po raportonte live gjatë një ndeshje futbolli amerikan, ishte bërë sensacion.

Por, njëri nga sportistët që e kishte rrëzuar gjatë ndeshjes ia ka rrëmbyer vëmendjen me një veprim që e ka bërë – ai në shenjë kërkim falje për rrëzimin i kërkoi ta “qeras” me një darkë, transmeton Telegrafi.

Bëhet fjalë për futbollistin Prather Hudson i cili i kërkoi falje publikisht ish-Miss Floridës, që njihet për komentimet unike gjatë aktiviteteve sportive.

“Më vjen shumë keq që të kam rrëzuar, por mund të vijë të të marr në orë shtatë”, ka shkruar Hudson në profilin e tij në Twitter.

Por, përgjigja e biondes që është e martuar me agjentin e bejsbollit Josh Rutlege, i është përgjigjur thjesht – duke i dërguar një emoji duke qeshur. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Ja si lapsi S-Pen i telefonëve Galaxy Note do të përdoret edhe si kamër

Ja si lapsi S-Pen i telefonëve Galaxy Note do të përdoret edhe si kamër

Te Reali të pakënaqur me barazimin, Vazquez: Merituam më shumë

Te Reali të pakënaqur me barazimin, Vazquez: Merituam më shumë

Nxirret trupi nga avioni që bartte Emiliano Salan dhe David Ibbotsonin, nuk dihet ende i kujt është

Nxirret trupi nga avioni që bartte Emiliano Salan dhe David Ibbotsonin, nuk dihet ende i kujt është

Një dyqan i lirë rus në Gjermani është mbyllur pas pesë ditësh, sepse është shitur i gjithë malli!

Një dyqan i lirë rus në Gjermani është mbyllur pas pesë ditësh, sepse është shitur i gjithë malli!

Doni të përdorin Windows 7 pas 2020 të sigurtë? Atëherë duhet të paguani

Doni të përdorin Windows 7 pas 2020 të sigurtë? Atëherë duhet të paguani

Bayern Munich vetëm pas vazhdimeve kalon në çerekfinale të DBF Pokal

Bayern Munich vetëm pas vazhdimeve kalon në çerekfinale të DBF Pokal

Konsumi i pemëve dhe perimeve, përmirëson anën fizike dhe emocionale të njeriut

Konsumi i pemëve dhe perimeve, përmirëson anën fizike dhe emocionale të njeriut

Kupa e Mbretit, Barcelona 1-1 Real Madrid: Notat e lojtarëve, Malcom më i miri

Kupa e Mbretit, Barcelona 1-1 Real Madrid: Notat e lojtarëve, Malcom më i miri

Tesla përsëri zbret çmimin e makinës elektrike Model 3

Tesla përsëri zbret çmimin e makinës elektrike Model 3

Notat e lojtarëve, Everton 0-2 Manchester City: Shkëlqen Laporte, dështon Pickford

Notat e lojtarëve, Everton 0-2 Manchester City: Shkëlqen Laporte, dështon Pickford

Prishtina mëson të enjten kundërshtarin në eliminimit direkt të FIBA Europe Cup

Prishtina mëson të enjten kundërshtarin në eliminimit direkt të FIBA Europe Cup

‘Kopshti i mrekullive’ në Dubai (Foto)

‘Kopshti i mrekullive’ në Dubai (Foto)

Divizioni i lojërave të Microsoft tashmë njihet si Xbox Studios

Divizioni i lojërave të Microsoft tashmë njihet si Xbox Studios

Prishtina shkruan historinë duke e fituar dramën ndaj Pinar Karsiyakas, kalon në fazën play-off të FIBA Europe Cup

Prishtina shkruan historinë duke e fituar dramën ndaj Pinar Karsiyakas, kalon në fazën play-off të FIBA Europe Cup

Me këtë metodë të doktorit të Harvardit do të flini brenda një minute!

Me këtë metodë të doktorit të Harvardit do të flini brenda një minute!

DFB Pokal: Formacionet zyrtare nga Hertha-Bayern në 1/8 e finales

DFB Pokal: Formacionet zyrtare nga Hertha-Bayern në 1/8 e finales