Fustanet më të çuditshme të nuseve (Foto)

03.10.2016 23:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Fustanet më të çuditshme të nuseve (Foto)

Dita e ceremonisë martesore është një ditë e rëndësishme  dhe për shumë vajza përzgjedhja e fustanit të nusërisë është një sfidë më vete.

Ka nga ato që e kalojnë me sukses këtë sfidë, të tjera që marrin notë kaluese, por ka edhe nga ato që dështojnë me sukses.

Pikërisht kësaj kategorie u kushtohet një grup i hapur në rrjetin social të shpërndarjes së imazheve, Imgur.

Mes imazheve gjen modelet më të çuditshme, që nga fustani-bikini, ai tortë, e deri tek ai që kujdeset të shfaqë që nusja është shtatzënë.

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Zidane: Eliminuam më të fortit si PSG, Juve dhe Bayern

Zidane: Eliminuam më të fortit si PSG, Juve dhe Bayern

Eno Popi gati për t'u bërë baba, por diçka e frikëson!

Eno Popi gati për t'u bërë baba, por diçka e frikëson!

Humb kontrollin mbi timonin, futet me veturën e 270 mije funteve brenda dyqanit (Video)

Humb kontrollin mbi timonin, futet me veturën e 270 mije funteve brenda dyqanit (Video)

Heynckes: Ishim më të mirë, por Navas na e mohoi finalen

Heynckes: Ishim më të mirë, por Navas na e mohoi finalen

Eneda Tarifa ka 'grimieren' personale më të ëmbël nga të gjitha!

Eneda Tarifa ka 'grimieren' personale më të ëmbël nga të gjitha!

Kefiri si ilaç, përdoret për shëndet të mirë – receta për përgatitjen

Kefiri si ilaç, përdoret për shëndet të mirë – receta për përgatitjen

Notat e lojtarëve, Real Madrid 2-2 Bayern Munich: Portieri i shpëton spanjollët, ndërsa tjetri i ‘tradhton’ gjermanët

Notat e lojtarëve, Real Madrid 2-2 Bayern Munich: Portieri i shpëton spanjollët, ndërsa tjetri i ‘tradhton’ gjermanët

Arditi publikon videon më të ëmbël të Annës!

Arditi publikon videon më të ëmbël të Annës!

Perotti dhe Strootman jashtë skuadrës për ndeshjen me Liverpoolin

Perotti dhe Strootman jashtë skuadrës për ndeshjen me Liverpoolin

Profesionet në zhdukje për shkak të teknologjisë

Profesionet në zhdukje për shkak të teknologjisë

Oriola ndjek koncertin në Tiranë, "harron" të veshë pantallonat

Oriola ndjek koncertin në Tiranë, "harron" të veshë pantallonat

Përfitimet shëndetësore të kumbullave

Përfitimet shëndetësore të kumbullave

Përmbledhje e vizitës së Ilir Latfit në Tiranë – Jeta dhe karriera e yllit të vetëm shqiptar në UFC

Përmbledhje e vizitës së Ilir Latfit në Tiranë – Jeta dhe karriera e yllit të vetëm shqiptar në UFC

Eleni Foureira e thotë troç e me zë të lartë: Jam krenare që jam shqiptare!

Eleni Foureira e thotë troç e me zë të lartë: Jam krenare që jam shqiptare!

Ronaldo: Asgjë nuk ka mbaruar, Reali nuk do ta ketë të lehtë ndaj Bayernit

Ronaldo: Asgjë nuk ka mbaruar, Reali nuk do ta ketë të lehtë ndaj Bayernit

Nintendo këtë verë do të lançojë një RPG të ri për smartfonët

Nintendo këtë verë do të lançojë një RPG të ri për smartfonët