A është ky Samsung Galaxy S8? (Foto)

06.01.2017 21:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
A është ky Samsung Galaxy S8? (Foto)
Një foto po qarkullon orët e fundit “online” dhe thuhet se bëhet fjalë për foton e Samsungut të ri S8.

E postuar në një blog kinez, “smartphone” i ri nuk ka buton në fund të tij.

Për dashamirësit e Samsungut, ky aparat nuk është vetëm celulari i radhës së kompanisë, por e shohin si një mundësi për Samsungun që të rikthehet pas fiaskos së Galaxy Note 7.

Mendohet se Samsung Galaxy S8, për të cilin është folur shumë kohët e fundit, nuk do të dalë në treg përpara muajit shkurt.

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Messi në histori të La Ligas, i vetmi futbollistë që shënon mbi 30 gola në shtatë sezone

Messi në histori të La Ligas, i vetmi futbollistë që shënon mbi 30 gola në shtatë sezone

Shtëpia e Rihannas nuk mund të ishte ndryshe, këto pamje do u mahnitin

Shtëpia e Rihannas nuk mund të ishte ndryshe, këto pamje do u mahnitin

Largojeni lodhjen pranverore me masazh, ushqim më të shëndetshëm dhe ngjyra

Largojeni lodhjen pranverore me masazh, ushqim më të shëndetshëm dhe ngjyra

Albian Ajeti shënon dy gola në fitoren e Baselit ndaj Thunit, hyn furishëm në garë për golashënuesin e vitit  

Albian Ajeti shënon dy gola në fitoren e Baselit ndaj Thunit, hyn furishëm në garë për golashënuesin e vitit  

"Doja të vdisja kur u publikua videoja e seksit"

"Doja të vdisja kur u publikua videoja e seksit"

Coutinho kalon Barçën në epërsi ndaj La Corunas

Coutinho kalon Barçën në epërsi ndaj La Corunas

Vanesa Doçi nuk nënshkroi kontratë në Turqi: Dua të këndoj shqip

Vanesa Doçi nuk nënshkroi kontratë në Turqi: Dua të këndoj shqip

Jetojnë në një shtëpi me 50 kafshë, fëmijët luajnë me gjarpërinj e frikësohen prej qenit (Foto)

Jetojnë në një shtëpi me 50 kafshë, fëmijët luajnë me gjarpërinj e frikësohen prej qenit (Foto)

Depresioni i kushton Evropës miliarda dollarë

Depresioni i kushton Evropës miliarda dollarë

Man Utd 2-1 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Man Utd 2-1 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Kelly Brook, seksi me xhinse të shkurtra

Kelly Brook, seksi me xhinse të shkurtra

Spektakël në tribuna dhe në fushë, Drita fiton me rikthim ndaj Feronikelit

Spektakël në tribuna dhe në fushë, Drita fiton me rikthim ndaj Feronikelit

Si ta shëroni zemrën e thyer pas ndarjes

Si ta shëroni zemrën e thyer pas ndarjes

Një ditë e ‘errët’ në plazh: Fillon festivali gotik, ku pjesëmarrësit vishen zi dhe me motive gotike (Foto)

Një ditë e ‘errët’ në plazh: Fillon festivali gotik, ku pjesëmarrësit vishen zi dhe me motive gotike (Foto)

Milani rikthehet te fitoret, mposhtë Bolognën në udhëtim

Milani rikthehet te fitoret, mposhtë Bolognën në udhëtim

Brenda vilës super luksoze të 'Boss-it' 26 vjeçar të Tiranës

Brenda vilës super luksoze të 'Boss-it' 26 vjeçar të Tiranës