Edona vjen me një stil krejt ndryshe

05.12.2019 15:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Edona vjen me një stil krejt ndryshe

Një nga këngëtaret më të popullarizuara dhe më të dashura për publikun është edhe Edona Llalloshi.

Krijimtaria e saj e shtrirë ndër vite e ka bërë të dëgjuar, të vlerësuar, dhe mbi të gjitha të pazëvendësueshme, shkruan Kosovarja.
arja.

Këngë të bukura, projekte të magjishme e performanca të paharrueshme, të cilat e kanë dëshmuar edhe më shumë talentin e prirjen e saj për muzikë.

Përveç këtyre këngëtarja simpatike gjithmonë është dalluar për veshjen e saj, e cila qoftë për një herë nuk e teproi me zhveshje.

Edhe sot e kësaj dite vazhdon me të njëjtin ritëm, ku veshjet dhe paraqitjet e saj gjithmonë janë për lakmi.

Edona edhe kur del thjeshtë dhe nuk rregullohet shumë bën përshtypje dhe pëlqehet, ashtu sikurse këtë herë që erdhi me një stil krejt ndryshe.

Por, po duket bukur dhe shumë tërheqëse.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shaqiri mund t’i bashkohet Muriqit në Fenerbahce, klubi turk bën ofertë

Shaqiri mund t’i bashkohet Muriqit në Fenerbahce, klubi turk bën ofertë

Courtois: Fituam 10 ndeshje radhazi, katalanasit të heshtin

Courtois: Fituam 10 ndeshje radhazi, katalanasit të heshtin

Messi trondit Barcelonën: Njerëzve po iu mbaron durimi

Messi trondit Barcelonën: Njerëzve po iu mbaron durimi

Anibar shpallë programin artistik të festivalit

Anibar shpallë programin artistik të festivalit

Osasuna e mposhtë Barcelonën midis ‘Camp Nou’ me një lojtar më pak

Osasuna e mposhtë Barcelonën midis ‘Camp Nou’ me një lojtar më pak

Pogba ka ndërruar mendjen

Pogba ka ndërruar mendjen

Agjenti i Rashicës: Leipzigu i përshtatet mirë Milotit

Agjenti i Rashicës: Leipzigu i përshtatet mirë Milotit

Rutina e mëngjesit që ndikon në rritjen e produktivitetit në punë

Rutina e mëngjesit që ndikon në rritjen e produktivitetit në punë

Disa nga rregullat për të qenë menaxher i suksesshëm

Disa nga rregullat për të qenë menaxher i suksesshëm

Formacionet zyrtare: Milan – Parma

Formacionet zyrtare: Milan – Parma

“Metallica” i ka lansuar dy këngë nga albumi dhe filmi i ardhshëm koncertal “S&M2”

“Metallica” i ka lansuar dy këngë nga albumi dhe filmi i ardhshëm koncertal “S&M2”

Juve e Lazio e kërkojnë këndelljen sonte

Juve e Lazio e kërkojnë këndelljen sonte

Inter dhe Manchester United të gatshëm të shkëmbejnë dyshen e njohur

Inter dhe Manchester United të gatshëm të shkëmbejnë dyshen e njohur

Rashica, i shtrenjtë për Leipzigun

Rashica, i shtrenjtë për Leipzigun

Apple fiton gjyqin kundër Komisionit Evropian, i shpëton 13 miliardë euro

Apple fiton gjyqin kundër Komisionit Evropian, i shpëton 13 miliardë euro

WhatsApp bie në të gjithë botën: Mijëra përdorues raportojnë probleme

WhatsApp bie në të gjithë botën: Mijëra përdorues raportojnë probleme