E bënë të lidhur me reperin arab, ‘shpërthen’ Morena Taraku: E kam si vëlla

02.05.2019 15:26
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
E bënë të lidhur me reperin arab, ‘shpërthen’ Morena Taraku: E kam si vëlla

Morena Taraku ‘shpërthen’ ndaj mediave pasi e bënë të lidhur me reperin holandez me prejardhje arabe.

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku ka reaguar ashpër në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ditën e djeshme asaj i është lakuar emri se ka nisur një lidhje të re dashurie me reperi holandez me origjinë arabe, Jalal Oba.

Sot Morena e ka mohuar në mënyrë kategorike lidhjen me Jalal dhe ka thënë se e konsideron si vëlla.

“E di çka kam për juve, kurgjo më shumë se një: (gishtin e mesit). Jeni kot dhe kot keni për të qenë o turpi Kosovës, gazetarë pa shkollë… Jalal është si vëllai im dhe ne kemi një këngë bashkë asgjë më shumë. E di që ju intereson jeta ime private por është shumë e shtrenjtë, s’keni mundësi me ble informata për atë. S’di pse merreni me mua kur unë nuk jetoj në Kosovë e një ndër arsyet është se kurrë nuk më përkrahët, pse nuk shkruat që mora çmim para dy ditëve në mesin e 80 milion banorëve??? Po edhe një pyetje kam unë, kam këngë me të madhin Sabri Fejzullahu, pse nuk bëtë ndonjë lajm që jam në lidhje me të?! Hahahah sa turp që jeni. Një gjë tjetër ju them se tashmë jam me menaxherin turk, çdo lajm që del kot do të paditeni se boll keni manipuluar me klikime që të fitoni 10 euro më shumë në ditë”, ishin fjalët e modeles shqiptare.e

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


E bënë të lidhur me reperin arab, ‘shpërthen’ Morena Taraku: E kam si vëlla

E bënë të lidhur me reperin arab, ‘shpërthen’ Morena Taraku: E kam si vëlla

Google do të fshijë automatikisht historikun e kërkimit dhe vendndodhjes

Google do të fshijë automatikisht historikun e kërkimit dhe vendndodhjes

Kush është kompania që do ti marrë Apple 4.5 miliardë dollarë

Kush është kompania që do ti marrë Apple 4.5 miliardë dollarë

Apple i afrohet përsëri vlerës së 1 trilionë dollarëve

Apple i afrohet përsëri vlerës së 1 trilionë dollarëve

Rusia miraton ligjin që rrit kontrollin qeveritar mbi internetin

Rusia miraton ligjin që rrit kontrollin qeveritar mbi internetin

Facebook Messenger vjen në desktop

Facebook Messenger vjen në desktop

Facebook premton se do të “ndryshojë”

Facebook premton se do të “ndryshojë”

Dita ndërkombëtare e fjalëkalimeve, mesatarisht çdo përdorues ka 11 llogari online

Dita ndërkombëtare e fjalëkalimeve, mesatarisht çdo përdorues ka 11 llogari online

Huawei shitje rekord smartfonësh, Samsung dhe Apple në vështirësi

Huawei shitje rekord smartfonësh, Samsung dhe Apple në vështirësi

Juventusi po përgatit revolucion – pesë largime të mëdha nga formacioni bazë

Juventusi po përgatit revolucion – pesë largime të mëdha nga formacioni bazë

Prezantohen kartëmonedhat e reja Euro me një teknologji që i bën të pashkatërrueshme

Prezantohen kartëmonedhat e reja Euro me një teknologji që i bën të pashkatërrueshme

Edicioni i 7-të i ICT Awards zbuloi më të mirët e kombit në teknologji

Edicioni i 7-të i ICT Awards zbuloi më të mirët e kombit në teknologji

Shitjet e iPhone rënie rekord

Shitjet e iPhone rënie rekord

Instagram zyrtarisht teston mundësinë e fshehjes së pëlqimeve

Instagram zyrtarisht teston mundësinë e fshehjes së pëlqimeve

Galaxy Note 10 vjen me dizajnin surprizë

Galaxy Note 10 vjen me dizajnin surprizë

A e dinit se Facebook ka mesazhe sekrete?

A e dinit se Facebook ka mesazhe sekrete?