Donte të kujtonte gjyshin e vdekur, por vajza ngatërron fotot dhe ja çfarë ndodh (Foto+16)

18.10.2016 23:17
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Donte të kujtonte gjyshin e vdekur, por vajza ngatërron fotot dhe ja çfarë ndodh (Foto+16)

Një vajzë ka dashur që të kujtojë gjyshin e saj ndaj dhe ka menduar që këtë ta bëjë me një status dhe foto të tyre. Por, gabimisht vajza ka hedhur disa foto të saj nudo, ndërsa statusi flet për vdekjen e gjyshit.
iOS i ri është shumë i ndërlikuar, edhe në Shqipëri kanë ndodhur situata të tilla, por jo kaq të renda, thjesht disa djem dhe vajza në nxitim e sipër, kanë përdorur “emoje” që shprehin gëzim, ndërkohë që flitet për vdekje.
Por, këto nuk krahasohen me incidentin që i ka ndodhur kësaj vajze, fotot e saj janë shpërndërë kudo dhe nuk kanë aspak lidhje me gjyshin e saj.
“Fjalët nuk mund ta përshkruajnë sesa rendësi kishe ti për mua, disa nga kujtimet e mia më të dashura dhe më të hershme janë ato kur ne luanim bashkë në liqen. Më mungon, të dua”, janë këto disa nga fjalët e saj për gjyshin, por fotot janë një “turp” i madh për të.
vajza1-2

vajza2-2

vajza3

vajza4-1

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetar/e dhe  praktikant
artikull i sponzorizuar


Zjarret në Kroaci dhe Mal të Zi aq të fuqishëm sa shihen nga satelitët e NASA-s (Foto)

Zjarret në Kroaci dhe Mal të Zi aq të fuqishëm sa shihen nga satelitët e NASA-s (Foto)

Toka “gëlltit” dy shtëpi për 60 sekonda (Video)

Toka “gëlltit” dy shtëpi për 60 sekonda (Video)

Shembën urat në autostradën Kaçanik-Hani i Elezit (Foto)

Shembën urat në autostradën Kaçanik-Hani i Elezit (Foto)

Prodhohet vetura e parë elektrike në Kosovë (VIDEO)

Prodhohet vetura e parë elektrike në Kosovë (VIDEO)

Politikanët e korruptuar lidhen për shtylla elektrike në Brazil

Politikanët e korruptuar lidhen për shtylla elektrike në Brazil

Interesante, në qiell shfaqet harta e Kosovës (FOTO)

Interesante, në qiell shfaqet harta e Kosovës (FOTO)

Edi Rama çudit të gjithë me këto veprime me këmb dhe duar përpjetë (VIDEO)

Edi Rama çudit të gjithë me këto veprime me këmb dhe duar përpjetë (VIDEO)

Momentet më interesante të fushatës së AAK-së (VIDEO)

Momentet më interesante të fushatës së AAK-së (VIDEO)

BBC: Ekonomia e dobët, çështja kryesore e zgjedhjeve në Kosovë

BBC: Ekonomia e dobët, çështja kryesore e zgjedhjeve në Kosovë

Fermerët po krijojnë vrima të gjera te lopët, arsyeja do t’ju tronditë

Fermerët po krijojnë vrima të gjera te lopët, arsyeja do t’ju tronditë

Kandidatët e LDK-së për deputet, mbulojn me postera objektin e Administratës Komunale në Gjilan (Foto)

Kandidatët e LDK-së për deputet, mbulojn me postera objektin e Administratës Komunale në Gjilan (Foto)

Foshnja ecë vetëm pak minuta pasi u lind! (VIDEO)

Foshnja ecë vetëm pak minuta pasi u lind! (VIDEO)

Pamje të rënda/ Humbi ndeshjen në Boks, por duhet të duronte edhe nënën (Video)

Pamje të rënda/ Humbi ndeshjen në Boks, por duhet të duronte edhe nënën (Video)

Një shaka që për pak përfundoi në tragjedi xhelozie… (Video)

Një shaka që për pak përfundoi në tragjedi xhelozie… (Video)

Filozofi i njohur francez që ka mbështetur bombardimet e NATO’s sulmohet në Beograd (Video)

Filozofi i njohur francez që ka mbështetur bombardimet e NATO’s sulmohet në Beograd (Video)

Arbana Xharra thyen heshtjen, pas kritikave në rrjetet sociale

Arbana Xharra thyen heshtjen, pas kritikave në rrjetet sociale