Donte të kujtonte gjyshin e vdekur, por vajza ngatërron fotot dhe ja çfarë ndodh (Foto+16)

18.10.2016 23:17
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Donte të kujtonte gjyshin e vdekur, por vajza ngatërron fotot dhe ja çfarë ndodh (Foto+16)

Një vajzë ka dashur që të kujtojë gjyshin e saj ndaj dhe ka menduar që këtë ta bëjë me një status dhe foto të tyre. Por, gabimisht vajza ka hedhur disa foto të saj nudo, ndërsa statusi flet për vdekjen e gjyshit.
iOS i ri është shumë i ndërlikuar, edhe në Shqipëri kanë ndodhur situata të tilla, por jo kaq të renda, thjesht disa djem dhe vajza në nxitim e sipër, kanë përdorur “emoje” që shprehin gëzim, ndërkohë që flitet për vdekje.
Por, këto nuk krahasohen me incidentin që i ka ndodhur kësaj vajze, fotot e saj janë shpërndërë kudo dhe nuk kanë aspak lidhje me gjyshin e saj.
“Fjalët nuk mund ta përshkruajnë sesa rendësi kishe ti për mua, disa nga kujtimet e mia më të dashura dhe më të hershme janë ato kur ne luanim bashkë në liqen. Më mungon, të dua”, janë këto disa nga fjalët e saj për gjyshin, por fotot janë një “turp” i madh për të.
vajza1-2

vajza2-2

vajza3

vajza4-1

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


I tha gruas se nuk është e vështirë të lindësh fëmijë, ajo e vuri në sprovë – burri u dorëzua për pak sekonda (Video)

I tha gruas se nuk është e vështirë të lindësh fëmijë, ajo e vuri në sprovë – burri u dorëzua për pak sekonda (Video)

Më se 250 vullnetarë e krijuan zinxhirin njerëzor prej 150 metrash, për bartjen e 20,000 librave për një librari jofitimprurëse (Foto)

Më se 250 vullnetarë e krijuan zinxhirin njerëzor prej 150 metrash, për bartjen e 20,000 librave për një librari jofitimprurëse (Foto)

Studentja frikësoi banorët e konviktit, e veshur si personazhi i filmave horror (Video)

Studentja frikësoi banorët e konviktit, e veshur si personazhi i filmave horror (Video)

Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

Macja u bë ylli i një pasarele turke, lëvizi krahas modeleve që parakalonin (Video)

Macja u bë ylli i një pasarele turke, lëvizi krahas modeleve që parakalonin (Video)

Pa ia ndryshuar asnjë fjalë, vogëlushja e këndoi në tërësi këngën e famshme (Video)

Pa ia ndryshuar asnjë fjalë, vogëlushja e këndoi në tërësi këngën e famshme (Video)

Kanguri që kërceu në det, u shpëtua nga dy policë që e tërhoqën për bishti (Video)

Kanguri që kërceu në det, u shpëtua nga dy policë që e tërhoqën për bishti (Video)

Leopardi borës jashtëzakonisht i “tejdukshëm”, në pritje të gjahut (Foto)

Leopardi borës jashtëzakonisht i “tejdukshëm”, në pritje të gjahut (Foto)

Piceria ofron 500 euro për ata që mund ta përmbushin sfidën, mbi 100 persona dështuan garën (Video)

Piceria ofron 500 euro për ata që mund ta përmbushin sfidën, mbi 100 persona dështuan garën (Video)

Halloween po afron, dhjetë shtëpitë e dekoruara më së miri për natën e frikshme (Foto)

Halloween po afron, dhjetë shtëpitë e dekoruara më së miri për natën e frikshme (Foto)

Mënyra si ishin vendosur rrobat, e bëri blerësen të mendoi se nuk po i sheh ngjyrat – njëjtë do mendoni edhe ju (Foto)

Mënyra si ishin vendosur rrobat, e bëri blerësen të mendoi se nuk po i sheh ngjyrat – njëjtë do mendoni edhe ju (Foto)

Qeni reagoi i habitur, ndaj maskës së pronares që ngjante shumë me të (Video)

Qeni reagoi i habitur, ndaj maskës së pronares që ngjante shumë me të (Video)

Humori që tregon se çfarë do të bëjnë burrat, pas mbylljes së bastoreve në Shqipëri (Video)

Humori që tregon se çfarë do të bëjnë burrat, pas mbylljes së bastoreve në Shqipëri (Video)

Pajisja muzikore më në fund ia lëshoi këngën e preferuar, reagimi i dyvjeçares ishte mbresëlënës (Video)

Pajisja muzikore më në fund ia lëshoi këngën e preferuar, reagimi i dyvjeçares ishte mbresëlënës (Video)

Gomari njohu mirëmbajtësin, edhe pse nuk e kishte parë për 12 vjet (Video)

Gomari njohu mirëmbajtësin, edhe pse nuk e kishte parë për 12 vjet (Video)

Dhitë e egra “vallëzojnë” në grup në majat e thepisura të një fshati në Shqipëri (Video)

Dhitë e egra “vallëzojnë” në grup në majat e thepisura të një fshati në Shqipëri (Video)