Dani dhe Faton Isufi së shpejti me duet

04.04.2019 18:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Dani dhe Faton Isufi së shpejti me duet

Ramadan Krasniqi – Dani këtë herë ka bashkuar forcat me këngëtarin, Faton Isufi.

Kënga është e zhanrit baladë e punuar nga Duobass Records, videoklipi do të xhirohet nga Bug Production, transmeton Infosot.

Dyshja e këngëtarëve kanë një bagazh të gjerë me hite dhe i tillë pritet të jetë edhe projekti i tyre i përbashkët.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Të rinjtë shqiptarë shpenzojnë 3.9 orë në ditë në internet

Të rinjtë shqiptarë shpenzojnë 3.9 orë në ditë në internet

Dani dhe Faton Isufi së shpejti me duet

Dani dhe Faton Isufi së shpejti me duet

SHBA dhe Koreja e Jugut polemika se kush e lançoi i pari 5G

SHBA dhe Koreja e Jugut polemika se kush e lançoi i pari 5G

WhatsApp Business për iOS i disponueshëm për përdoruesit në mbarë botën

WhatsApp Business për iOS i disponueshëm për përdoruesit në mbarë botën

Gjyshja 94-vjeçare hëngri picë për herë të parë, që kur burri iu mbajt peng nga Musolini (Foto)

Gjyshja 94-vjeçare hëngri picë për herë të parë, që kur burri iu mbajt peng nga Musolini (Foto)

Angelina Jolie nuk përjashton mundësinë e futjes në politikë

Angelina Jolie nuk përjashton mundësinë e futjes në politikë

Shqipëria dhe Kosova nënshkruan marrëveshjen për heqjen e tarifave roaming me Serbinë, Bosnjen, Malin e Zi dhe Maqedoninë

Shqipëria dhe Kosova nënshkruan marrëveshjen për heqjen e tarifave roaming me Serbinë, Bosnjen, Malin e Zi dhe Maqedoninë

Australia bëhet vendi i parë në botë që dënon me burg publikimin e përmbajtjeve të dhunshme në rrjetet sociale

Australia bëhet vendi i parë në botë që dënon me burg publikimin e përmbajtjeve të dhunshme në rrjetet sociale

Versioni i ri i After Effects mund të eliminojë objekte të padëshiruara nga videot

Versioni i ri i After Effects mund të eliminojë objekte të padëshiruara nga videot

SHBA luftë produkteve të falsifikuara në internet

SHBA luftë produkteve të falsifikuara në internet

WhatsApp shton një opsion që ju shpëton nga grupet e padëshiruara

WhatsApp shton një opsion që ju shpëton nga grupet e padëshiruara

Hetuesit thonë se softueri i Boeing 737 Max ka vrarë 346 persona

Hetuesit thonë se softueri i Boeing 737 Max ka vrarë 346 persona

T-Series bëhet kanali më i ndjekur në YouTube, PewDiePie rimerr kurorën pas pak orësh

T-Series bëhet kanali më i ndjekur në YouTube, PewDiePie rimerr kurorën pas pak orësh

Snapchat do të sjellë një funksion që Facebook e ka të vështirë ta kopjojë

Snapchat do të sjellë një funksion që Facebook e ka të vështirë ta kopjojë

Facebook përfshihet nga një tjetër skandal me 540 milionë rekorde përdoruesish të ekspozuara

Facebook përfshihet nga një tjetër skandal me 540 milionë rekorde përdoruesish të ekspozuara

Balena e rrallë me ngjyrë të bardhë afrohet te sipërfaqja, besohet se është e njëjta që u pa parë para dhjetë vitesh (Video)

Balena e rrallë me ngjyrë të bardhë afrohet te sipërfaqja, besohet se është e njëjta që u pa parë para dhjetë vitesh (Video)