Çifti kryen marrëdhënie në plazh në Golem, revoltohen pushuesit (Foto)

01.09.2016 23:28
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Çifti kryen marrëdhënie në plazh në Golem, revoltohen pushuesit (Foto)

Një burrë dhe një grua janë kapur në momente pikante në plazh në Golem. Ata janë fotografuar nga pushuesit teksa qëndrojnë njëri mbi tjetrin dhe sipër kanë hedhur një peshqir a çarçaf ngjyrë rozë.

Personi që ka dërguar foton në redaksinë e Jetaoshqef.al shprehet se të fotografuarit janë duke kryer marrëdhënie seksuale. Të shumtë kanë qenë pushuesit që janë acaruar nga ky veprim, pasi në plazh ka edhe fëmijë të mitur, e për më tepër këto janë veprime intime që nuk kryhen në publik.

Pershendetje Jeta Osh Qef!! Kjo po ndodh ne plazh ne Golem, i kemi perballe jemi dhe me femije! Nuk paragjykoj askend por intimiteti nuk mund te shfaqet ne kete menyre ne vende publike”, – shkruan pushuesi.

I papërmbajtshëm ky çift! Gjeni një dhomë dhe çlironi hormonet, mos jepni shfaqje pa para në publik pasi në polici nuk përfundoni, por to t’ju dalë boja në internet!

cifti-seks-golem

cift2-golem

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dashuria mes motrës dhe vëllait, nuk ndalojnë së përqafuari pas përfundimit të mësimin (Video)

Dashuria mes motrës dhe vëllait, nuk ndalojnë së përqafuari pas përfundimit të mësimin (Video)

Kur grinden vëllezërit ndodh kjo: Ndërtoi objektin më të ngushtë në botë, vetëm që t’ia bllokoj vëllait pamjen nga deti (Foto)

Kur grinden vëllezërit ndodh kjo: Ndërtoi objektin më të ngushtë në botë, vetëm që t’ia bllokoj vëllait pamjen nga deti (Foto)

Këpucët e shëmtuara që po konsiderohen si krim ndaj këpucëtarisë (Foto)

Këpucët e shëmtuara që po konsiderohen si krim ndaj këpucëtarisë (Foto)

Çfarë grushtesh ndërmjet shoferëve: Së pari i hoqën xhaketat, pastaj i matën forcat në rrugë, si në një ring boksi (Video)

Çfarë grushtesh ndërmjet shoferëve: Së pari i hoqën xhaketat, pastaj i matën forcat në rrugë, si në një ring boksi (Video)

Kujdes, nuk është ashtu siç duket: “Papa Françesku” duke kërcyer me femra në diskotekë! (Video)

Kujdes, nuk është ashtu siç duket: “Papa Françesku” duke kërcyer me femra në diskotekë! (Video)

Afro gjashtë milionë euro për karriget e lashta, në të cilat pronari nuk guxon të ulet (Foto)

Afro gjashtë milionë euro për karriget e lashta, në të cilat pronari nuk guxon të ulet (Foto)

Kosovari vë në shitje “aeroplanin e sapoardhur nga Zvicra”, “bombardohet” nga komentet e shumta (Foto)

Kosovari vë në shitje “aeroplanin e sapoardhur nga Zvicra”, “bombardohet” nga komentet e shumta (Foto)

Ndodh në Brazil, burg për kalin (Video)

Ndodh në Brazil, burg për kalin (Video)

Imazhe të shkrepura në vende të ndryshme të botës, që dëshmojnë se gjithçka mund të shihni nëse udhëtoni me autobus apo tren (Foto)

Imazhe të shkrepura në vende të ndryshme të botës, që dëshmojnë se gjithçka mund të shihni nëse udhëtoni me autobus apo tren (Foto)

Hajni dinak vodhi telefonin duke shfrytëzuar pincat kirurgjike (Video)

Hajni dinak vodhi telefonin duke shfrytëzuar pincat kirurgjike (Video)

Piktura e para 160 viteve, “me adoleshenten që shkruan në iPhone” (Foto)

Piktura e para 160 viteve, “me adoleshenten që shkruan në iPhone” (Foto)

Putheshin në restorant, nuk e panë miun që iu kaloi pranë (Video)

Putheshin në restorant, nuk e panë miun që iu kaloi pranë (Video)

Prekëse: Lopa ndjek pasardhësin e saj, derisa po largohej me një rimorkio (Video)

Prekëse: Lopa ndjek pasardhësin e saj, derisa po largohej me një rimorkio (Video)

Motoçiklisti duket se është krejtësisht i zhveshur, shikimi me kujdes zbulon mashtrimin optik (Foto)

Motoçiklisti duket se është krejtësisht i zhveshur, shikimi me kujdes zbulon mashtrimin optik (Foto)

Të arrestuarit që nuk rezistuan të buzëqeshin para kamere (Foto)

Të arrestuarit që nuk rezistuan të buzëqeshin para kamere (Foto)

Imazhet që po i habitin të gjithë: Nuk janë ashtu siç duken, nëse i shikoni me vëmendje do ta kuptoni realitetin (Foto)

Imazhet që po i habitin të gjithë: Nuk janë ashtu siç duken, nëse i shikoni me vëmendje do ta kuptoni realitetin (Foto)