Ceremonia e hapjes së ofertave të shitjeve përmes likuidimit nr. 50 (Live)

23.09.2019 10:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ceremonia e hapjes së ofertave të shitjeve përmes likuidimit nr. 50 (Live)

Agjencia Kosovare e Privatizimit sot po e mbanë ceremoninë e hapjes së ofertave të shitjeve përmes Likuidimit nr.50.

Pranimi i ofertave ka nisur nga ora 10:00 deri në orën 12:00 në Sallën e Konferencave të Hotel Grand, Prishtinë. Ndërsa hapja e ofertave do të filloj në orën 12:30

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Taksa për produktet serbe dhe boshnjake varfëroi shportën e konsumatorëve

Taksa për produktet serbe dhe boshnjake varfëroi shportën e konsumatorëve

Guvernatori i BQK-së thotë se tarifa 100% ndaj mallrave serbe rriti çmimet

Guvernatori i BQK-së thotë se tarifa 100% ndaj mallrave serbe rriti çmimet

Ndarja e milionave shtesë për Bechtel-ENKA, kërkohen hetime

Ndarja e milionave shtesë për Bechtel-ENKA, kërkohen hetime

Milionat që shpenzoi shteti për stafin e Zyrës së Kryeministrit Haradinaj

Milionat që shpenzoi shteti për stafin e Zyrës së Kryeministrit Haradinaj

Shpallen fituesit e Nobelit për Ekonomi

Shpallen fituesit e Nobelit për Ekonomi

Pengojnë zyrtarët e KEDS-it dhe policinë, arrestohen dy persona

Pengojnë zyrtarët e KEDS-it dhe policinë, arrestohen dy persona

BB nuk parasheh rritje ekonomike në Kosovë që do të ulte papunësinë

BB nuk parasheh rritje ekonomike në Kosovë që do të ulte papunësinë

Lutfi Haziri nënshkruan kontrata për projektet infrastrukturore në vlerë prej 5.6 milionë euro

Lutfi Haziri nënshkruan kontrata për projektet infrastrukturore në vlerë prej 5.6 milionë euro

Lufta kundër korrupsionit, analisti: Veseli në një linjë me politikat e SHBA

Lufta kundër korrupsionit, analisti: Veseli në një linjë me politikat e SHBA

ARKEP-i ia kthen Valës 200 mijë numrat që i shfrytëzonte Z-Mobile, kjo e quan të padrejtë

ARKEP-i ia kthen Valës 200 mijë numrat që i shfrytëzonte Z-Mobile, kjo e quan të padrejtë

Ilir Morina dyshohet se i kërkoi ryshfet biznesmenit Sabri Novosella

Ilir Morina dyshohet se i kërkoi ryshfet biznesmenit Sabri Novosella

Abbott: S’është e drejtë të flitet kaq shumë për korrupsionin në fushatë, e pas saj të mos bëhet asgjë

Abbott: S’është e drejtë të flitet kaq shumë për korrupsionin në fushatë, e pas saj të mos bëhet asgjë

OEAK: Vazhdimi i reformës në të bërit biznes, të jetë prioritet i Qeverisë së ardhshme

OEAK: Vazhdimi i reformës në të bërit biznes, të jetë prioritet i Qeverisë së ardhshme

Ceremonia e hapjes së ofertave të shitjeve përmes likuidimit nr. 50 (Live)

Ceremonia e hapjes së ofertave të shitjeve përmes likuidimit nr. 50 (Live)

BE: Kosova ka mbetur prapa me zbatimin e MSA’së

BE: Kosova ka mbetur prapa me zbatimin e MSA’së

Punëtorët kundër idesë për privatizim të Trepçës

Punëtorët kundër idesë për privatizim të Trepçës