Lifestyle
Dua Lipën dhe Bebe Rexhën i bën bashkë në një skuadër “The Voice” në Amerikë
Shenjat Që Lajmërojnë Probleme Të Mushkërive nga AgroWeb më 21 Janar 2020
Pritet të rikthehen në qiell avionët “737 MAX” në mesin e 2020’ës
Shkencës: Qeshni me partnerin, marrëdhënia juaj bëhet më e fortë
Vaji i Xhenxhefilit – Si të Përgatisni Kurën e Përjetësisë
6 mënyra për t’u shëruar nga trauma emocionale
Studimi: Burrat që kontrollohen nga gratë jetojnë më gjatë!
Kontrolla mashkullore per parandalimin e shtatzanisë
Si e paramendojnë meshkujt femrën ideale
Nëse i heqni qimet e hundës mikrobet dhe grimcat pranë folikulave mund të futen brenda dhe të shkaktojnë infeksion
8 të vdekur në 10 ditë, Greqia në alarm nga gripi
Pedofili meksikan lidhet dhe rrihet para se t’i vendosin flakën
Mund të pësoni keq nëse lini një shishe ujë në makinë
Çfarë do t’i ndodhte femrës sikur të merrte Viagra?
Vendet në shtëpi ku nuk duhet t’i mbani lulet gjatë dimrit
“Armiqtë” që shtiren si shokët tuaj
Njihuni me njeriun e parë që ruhet në gjendje të ngrirë prej 1967
Këto këshilla janë sekreti për flokë të bukur në dimër
Balaban nga Universiteti i  Jerusalemit: Kombinimet e antibiotikëve paraqesin një praktikë potencialisht të rrezikshme për shëndetin publik
Për uljen e tensionit të lartë, ushqimet e shëndetshme që duhet t’i hani në mëngjes
6 këshilla si të ulni tensionin e lartë të gjakut në dimër
Çaji i sherebelës për uljen e nivelit të sheqerit në gjak
Si t’i ktheni në gjendje normale rrobat e zvogëluara nga larja në lavatriçe
Të tkurret një pjesë të trurit nëse përdorni rregullisht marihuanë
Për magji të zezë, 16 luanë mbytën mizorisht  për t’ju marrë dhëmbët dhe putrat, që t’i shesin në tregun e zi
Si ta kaloni dehjen e festës së Vitit të Ri?
Të “gërditshme”, por nëse zhduken këto tre lloje të insekteve do të krijohet kaos ekologjik
Sipas Billboard, nga dhjetë këngët më të mirë të dekadës e para renditet Bebe Rexha me “Meant to Be”
Këto shenja të horoskopit do kenë më shumë fat në vitin 2020
Ritës dhe motrës së saj nëna iu publikon foto me bikini
Kush ka dëshirë falas për ta vizituar Japoninë?!
Pema më e shtrenjtë në botë, e stolisur me diamante – FOTO
Vajzat e fshatit reklamojnë bujqësinë
Keni flokë të thatë? Përdorni kurën me vaj ulliri
19 vjeçarja humb 63 kg për një vit, realizoi ëndrrën pak para martesës!
Ylli i YouTube-it! 5-vjeçarja ruse që fiton plot 18 milionë euro në vit
Zakonet që ulin nivelin e inteligjencës te njerëzit
E humbur prej 20 vitesh, del në skenë “mburoja e Garibaldit”
Buka e bardhë e dëmshme për gjumin
Xhamia 609-vjeçare zhvendoset, veprim i rralë në Turqi
Gjermani kërkon 10 persona që do t’i bënin shoqëri në pronën e tij, milioneri ofron benefite tjera dhe qëndrimin pa pagesë
Pse duhet të konsumoni çdo ditë aloe vera
Mësuesja 30-vjeçare në telashe, akuzohet se bëri seks me 5 nxënës
Me këto Japonia tregon se është 100 hapa para të gjitha vendeve në botë
Dilemat te fertilizimi i asistuar mjekësor (IVF)
Rikthehen në Parkun e Gërmisë derrat e egër
Mjeku italian trondit botën: Kanceri mund të shërohet me sodë buke
Kuptoje për 30 sekonda nëse ke ose jo probleme me zemrën
Kjo është pija më e mirë për imunitet
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari