Lifestyle
Aeroporti i ri në Stamboll do të jetë ndër më të mëdhenjtë në botë, bëhen të ditura disa karakteristika të veçanta të tij
Pse pasiviteti është më i dëmshëm se duhanpirja
Paguan 3,600 funte për kamionin e vjetër, çifti investuan 23 mijë tjera dhe e shndërruan në shtëpinë e ëndrrave (Foto)
Çiftet po e duan pozicionin e ri të seksit “Pogo”, ja se si t’a bëni atë
Janë identifikuar gjene të reja të autizmit
Të dënohesh me burg për një selfie, kjo mund t’ju ndodhë tri adoleshenteve
“Rruga më e bukur në botë”, vozitja nëpër të kërkon trimëri (Foto/Video)
Mungesa e ushtrimeve fizike është më e dëmshme sesa pirja e duhanit, diabeti dhe sëmundjet e zemrës
Studim: 87 për qind e femrave të bardha duan të bëjnë seks me meshkuj me ngjyrë
Shtypja e lartë e gjakut: Ushqimet që duhet shmangur për ta ulur atë
Mbani erë të keqe aty poshtë? Këto janë 4 arsyet pse zona juaj intime ‘qelbet’
Rënia e flokëve dhe kapakët e syve të “yndyrtë” janë shenja të problemeve me zemrën
Shkencëtarët: Fëmijët kanë nevojë për mikrobe, jo për antibiotikë
Gjendet nëndetësja gjermane e fundosur para 100 vitesh (Foto)
Jeto më gjatë pa stres
Kanadasë po i mbarojnë rezervat e kanabisit, vetëm dy ditë pas legalizimit (Foto)
7 shenjat që paralajmërojnë për mungesë të magnezit
Pesë dobitë shëndetësore të pastrimit
Masturbimi vret 100 njerëz çdo vit, ja si të dalloni "viktimat e kënaqësisë"
Impotenca prek të gjithë, por ekziston zgjidhja që të jeni të fuqishëm në krevat
Ja pse një mashkull duhet t’i bëjë masazh partneres së tij
Ka mbështjellë kokën me këtë shami me dy veprime, dhe kur ta shihni arsyen do të kënaqeni! Si nuk e kemi ditur këtë më herët?!
Lëshimi me kostum nga mali i thepisur që njihet si ‘atraksioni fatal’ (Video)
Nëse zgjoheni natën, shikoni orën dhe kuptoni nga çfarë problemesh vuani
Përse lëndimet gjatë ditës shërohen më shpejt se ato gjatë natës
Gjeti gjysmën e qypit 2,000 vjeçar, pas dy javësh e kompletoi edhe me pjesën tjetër (Foto)
Mos pini pije me akull nëpër lokale, shkakton këtë sëmundje
​Foshnja “mrekulli”, shpëtoi pasi zemra ju ndal për 22 minuta
Femrat e pësojnë më së shumti nëse ndalojnë së bëri seks
Monedhat e arta të mbretit britanik me mbishkrimin “Allah”
Sa fytyra është në gjendje të njohë truri ynë?
Nëse sperma ju është e tillë, menjëherë shkoni te mjeku!
Katër herë katërnjakë, shtatë herë trinjakë dhe 16 herë binjakë: Historia interesante për gruan që supozohet se mban rekordin e fëmijëve të lindur!
Ngjizja jashtëtrupore: Kur rekomandohet përdorimi i qelizave të dhuruara
Legalizimi i kanabisit, po kërkohen punëtorë të rinj – kompania kanadeze ofron 50 dollarë për orë (Foto)
Kështu largohen “krimbat e zi” nga fytyra
Shoqëria që përfundon siç nuk do të pritej: Vajza martohet me babanë e shoqes më të mirë, dyfish më të vjetër (Foto)
Domatet dhe sulmi i zemrës: Sa domate duhet t’i hani për ta zvogëluar rrezikun?
Turisti filmon shpërthimin e vullkanit në Indonezi, i shpëton “për një fije floku” gurëve gjigant që binin (Video)
Bëjeni këtë, që të kënaqeni plotësisht në seks
Ende pa i bërë dy orë jetë, luani mbyt gjirafën e vogël (Video, +18)
Lektinat në artikujt ushqimorë: Si të zvogëlohen këto substanca toksike në ushqimin tuaj
Ëndërroni sikur jeni duke fluturuar, jeni me vonesë, vdisni? Ja çfarë me të vërtetë nënkuptojnë…
Zgjohen në mëngjes dhe gjejnë dyert e veturës të hapura, shikojnë pamjet e kamerave të sigurisë për të zbuluar të vërtetën – ariu kërkonte ushqim (Video)
Studimi i ri, kanabisi ngadalëson plakjen e trurit
Rrjeti masiv i merimangave, ka mbuluar mëse një mijë metra të brigjeve të një liqeni në Greqi (Video)
Nëse partneri e bën ndonjërën nga këto dy gjëra, ndahuni nga ai menjëherë
Shtatë orë priti në radhë për kanabis, mbyllet dyqani – ditën e nesërme u gjend përsëri në radhë, madje ende pa gdhirë
Kur nxehen, lirojnë helmin e tyre: Me këta shtatë artikuj nuk bën të luhet!
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari