Fun
Nuk kishte monedhë, karrocën e supermarketit duhej zhbllokuar – burri tregon trikun me çelës i cili i funksionoi (Foto)
Futbollisti që e rrëzoi pa dashje gazetaren simpatike derisa po raportonte live, i kërkon asaj falje – edhe takim (Foto/Video)
Përpjekjet qesharake të maces, për ta kapur peshkun nga sipërfaqja e ngrirë (Video)
I ndaluari me qafën më të gjerë se kokën (Foto)
Braziliani bëhet sensacion në internet me videon e tij (Video)
Gjendej para timonit të autobusit, shoferi regjistron veten duke mbajtur kokën anash – për t’i mashtruar kolegët (Video)
Brenda letrës me numrin ‘8’ është fshehur dhe një tetëshe tjetër, kur ta vëreni e keni të pamundur të mos e shihni (Foto)
Fitoi çmimin e parë në Kampionatin e Magjisë, mahniti të gjithë me ‘zhdukjen’ e letrave (Video)
Pamje më qesharake vështirë të keni parë – momenti kur “ekspertët kinezë” tregojnë se si t’i shpëtoni një sulmi me thikë (Video)
Mjaftoi imitimi i papagallit, e gjithë familja në alarm – aty erdhën edhe zjarrfikësit (Video)
Binjaket më të vjetra britanike panë katër monarkë dhe 20 kryeministra për 102 vjet, zbulojnë sekretin e jetëgjatësisë së tyre (Foto)
Komuniteti në zi, ngordh maçoku që ishte “simbol i qytetit”! (Foto)
Devetë e ikura nga cirku, përfunduar në një qendër tregtare (Foto)
Njeriu më i gjatë në botë: Turku dy metra e gjysmë, përdori patericën kur arriti në aeroport (Video)
Relaksohej në vaskën me ujë të nxehtë, derisa nuk iu bashkëngjit qeni i shtëpisë (Video)
Çfarë janë këta në këto 15 fotografi, gjeni apo dembelë?! (Foto)
Kamera e sigurisë kapi ‘fantazmën’ që u largua pasi i ra ziles (Video)
Partnerët që nuk mund të qeshin shkaku i një çrregullimi, shumë të lumtur që u fejuan (Foto)
Biseda e një fëmije me stërgjyshen e saj imagjinare – mjaftoi të publikohej, pastaj bëri bum në internet! (Video)
Pasagjeri kërkoi ulëse afër dritares së aeroplanit, stjuardesa japoneze ia vizatoi në letër një dritare dhe ia vendosi afër (Foto)
Shikoi me kujdes derisa u largua pronari, për t’ia pirë birrën nga gota (Foto)
Sulmohet keq nga rosa që po përpiqej ta ledhatonte (Video)
Ndërtoi ‘vrimën e lepurit’ me të gjitha dyert dhe dritaret rrethore (Foto)
Flet Macron, mbreti i Marokut bën “një sy gjumë” – shihni reagimin e Donald Trump (Video)
Momenti kur 100 vjeçarja ngatërron kancelaren gjermane me gruan e presidentit francez (Video)
Macja e pashoqërueshme nuk donte të luante me majmunin, qesharake mënyra si i shmangej (Video)
Demi gjigant ecte i qetë edhe pse i kishte ngecur në qafë rrethi i sanës (Video)
Befason shokun duke i lënë fshehur topa në hapësira të ndryshme (Video)
Roja e sigurisë rrëzohet për tokë, me një goditje të vetme (Video)
Hajni futet në shtëpi dhe fillon vjedhjen, pronari që ishte në një kafene sheh gjithçka përmes telefonit (Video)
Çita hipën mbi makinë, turistët tmerrohen brenda (Video)
Mblodhi shoqet për të festuar ditëlindjen në tren (Video)
Ahengje befasuese për tre punonjës që u dërgonin pica (Video)
Vala formon figurën e ngjashme me ‘ushtarin e ulur në breg’ (Foto)
Porositi parukë me të cilën do dukej se i ka flokët e thinjura, i arriti një e shëmtuar (Foto)
Futbollisti luan rolin edhe të reporterit – vetë bën pyetjet, vetë jep përgjigjet (Video)
Krijesat misterioze që lëshonin zëra të çuditshëm, habitën turistët në bregdetin tajlandez (Video)
Kërkoi që nga çerdhja ta merrte një dinozaur, babai ia plotësoi dëshirën të bijës (Video)
Reagimet qesharake të qenit, derisa veterinerja ia priste thonjtë (Video)
Me paratë e saj djaloshi pagoi pushimet me të dashurën e re – për hakmarrje, e dashura kërkon edhe ndihmën e policisë (Foto)
Vizitori i ekspozitës habitet me instalimin artistik që ngjanë si dyert me xhama (Video)
Hapat e parë të gjirafës së vogël, pak momente pasi erdhi në jetë para syve të turistëve (Video)
Dërgon picat te klienti, mënyra si i njofton pa i rënë ziles është shumë qesharake (Video)
Gazetari insiston në marrjen e përgjigjes, presidentja kroate i “rrëmben” mikrofonin (Video)
Një grua i nënshtrohet nëntë operacioneve plastike, vetëm që të duket si Ivanka Trump! (Foto)
Antilopa që po kalonte lumin shpëtoi prej sulmit të krokodilit (Foto)
Festoi 20-vjetorin e lindjes, i kacavjerrë në kranin e lartë afro 200 metra (Foto)
Peshkaqeni i bardhë sulmon rrjetën e peshkimit, peshkatari rrezikon të filmojë ngjarjen (Video)
Pranoi propozimin për martesë, por jo edhe të fotografohej me unazë në gisht – kushërira nuk e la pa fotografi të fejesës (Foto)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari