Ekonomi
Zeka: Kosovën po e përcjell trend negativ ekonomik
30 vjet punë dhe dashuri, të kurorëzuara me “Vali Ranch”
Gjermania nuk don azilkërkues nga Kosova e Shqipnia
Dogana, zbulon ujëmatës në kamionin e ngarkuar me tulla
830 shqiptarë nga Kosova dhe 1000 mijë nga Shqipëria fitojnë azilin
Raiffeisen Bank manipulon me llogaritë e klientëve (Dokument)
​Avdullah Hoti: Kursyem 49 milionë euro, s’i prekëm pagat, pensionet as projektet kapitale
Marrëveshja Kosovë-Serbi hynë në fuqi me 24 Korrik 2015
Kushtet higjienike në markete, alarmante
Zbulohet cili ministër e bleu biletën e aeroplanit 6 mijë e 843 euro
ATK me kritere diskriminuese për kuponë fiskalë
Gjermania kthen edhe 110 azilkërkues shqiptarë (Foto)
Ministri Hoti priti në takim drejtorët e Konstituencës për Kosovë në BERZH
Mustafa, me paratë e Vala’s po paguajnë  operatorë tjerë
E gjuejn tamblin n’oborrin e Qeverisë
Serbia nuk zbaton marrëveshjet ekonomike me Kosovën
Kontigjenti prej 18 mijë palë këpucësh i fabrikës Solid u nisë për në Franc
“Prishtina Travel” mashtron udhëtarët me bileta pa fluturime
Kuvendi Miraton Faljen e Borxheve
Dhjetëra veteranë u pajisen me certifikata
Kryetari Haziri hapi zyrtarisht fushatën e korrje-shirjeve
Udhëtimet trishtuese të kosovarëve për në vendlindje!
Sot pushteti ndërhyri ndaj zërit të 33 mijë qytetarëve kundër shtrenjtimit të rrymës
Në “Al-Petrol”, dyshim për mashtrim me litra (Foto)
Ministri Abrashi shpalos në Gjilan platformën për subvencionimin e pagave
Mustafa: Nuk asht reale me hapë 100 mijë vende pune mbrenda vitit
Denoncon Konjufca: Komisioni tjetërsoi peticionin e 35 mijë kosovarëve për rrymën!
Programi me FMN-në ka praktikisht 100% pikat e Programit të Qeverisë
Investitoret bullgar kërkojnë treg në Kosovë
Ekskluzive: Samuel Zhbogar letër Ministres Hikmete Bajrami: Po e rrënoni Ministrinë
Në Kosovë, 900 familje pa strehim adekuat
Albert Matoshi, zgjidhet drejtor ekzekutiv i OEGJK-së
Ministrin Hoti, u takua me përfaqësues të Institutit KAF
Kreditimi i ulët, oferta jo të arsyeshme të bizneseve
Dyqanet rrisin çmimet dhe “mashtrojnë” konsumatorët
Ndryshimet në TVSH do të sjellin efekte negative
Siemens, Opel e kompani tjera gjermane mund të investojnë në Kosovë
Nuk ka ulje të TVSH-së
Kriza greke nuk rrezikon Kosovën
Reagon Shpend Ahmeti: Shpenzuam vetëm 13 mijë e 500 euro
Kryeministri Isa Mustafa u takua me përfaqësues të bizneseve në Gjermani
Rreth 8 mijë migrantë janë kthyer nga vendet e BE-së
BQK: Kriza greke nuk e prek Kosovën
Maqedoni: Bankat t’i tërheqin paratë nga Greqia
Importi i mallrave, interes për buxhetin e Kosovës
Autostrada i `ofrohet`Prishtinës
Huamarrësit ngarkohen pa të drejtë me normë të lartë të interesit
Sa shpenzojnë partitë politike për qira?
Rrahet dhe kërcënohet me armë drejtori i SHME të Gjakovës (video)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari