Bebe Rexha e krahason veten me Marilyn Monroe?

10.04.2019 20:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bebe Rexha e krahason veten me Marilyn Monroe?

Këngëtarja, Bebe Rexha ka publikuar një fotografi provokuese nga shtrati.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha në llogarinë e saj, Instagram ka ndarë një foto me ndjekësit gjersa shfaqet e shtrirë në shtrat, shkruan lajmi.net.

“Nëse Marilyn Monroe do të ishte pak më shumë gangstere”, ka shkruar Bebe pranë fotos që duket se e krahason veten me të.

Bebe në një intervistë të fundit, foli rreth karrierës së saj në përgjithësi, duke cekur edhe mënyrën se si nisi të bëhej këngëtare.

Bleta (emri i vërtetë i këngëtares), ka bërë të ditur se babai i saj fillimisht kishte frikë, kur pa interesimin e artistes tonë.e

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Bebe Rexha e krahason veten me Marilyn Monroe?

Bebe Rexha e krahason veten me Marilyn Monroe?

Katërvjeçari nuk mund të “largonte gjumin” në klasë – madje edhe kur mësuesja i tha se “ishte koha për të shkuar në shtëpi” (Video)

Katërvjeçari nuk mund të “largonte gjumin” në klasë – madje edhe kur mësuesja i tha se “ishte koha për të shkuar në shtëpi” (Video)

Përmbajtjet ekstremiste një sfidë për kompanitë e mediave sociale

Përmbajtjet ekstremiste një sfidë për kompanitë e mediave sociale

Qytetet dhe artet e lashta përmes teknologjisë

Qytetet dhe artet e lashta përmes teknologjisë

Oppo lançon flagshipin Reno me zmadhim optik 10x

Oppo lançon flagshipin Reno me zmadhim optik 10x

Turistët patën mundësinë e rrallë, të ledhatojnë dy balena shumë të shoqërueshme (Video)

Turistët patën mundësinë e rrallë, të ledhatojnë dy balena shumë të shoqërueshme (Video)

Google Docs, Sheet dhe Slides integrohen në Dropbox

Google Docs, Sheet dhe Slides integrohen në Dropbox

Huawei i gatshëm ti shesë Apple teknologjinë 5G

Huawei i gatshëm ti shesë Apple teknologjinë 5G

Shkarkoni përditësimin e Majit 2019 të Windows 10-ës një muaj përpara lançimit

Shkarkoni përditësimin e Majit 2019 të Windows 10-ës një muaj përpara lançimit

Twitter redukton në 400 numrin e ndjekjeve që mund të bëni në 24 orë

Twitter redukton në 400 numrin e ndjekjeve që mund të bëni në 24 orë

Sony ka ndërtuar një ekran të çmendur 16K

Sony ka ndërtuar një ekran të çmendur 16K

AMD pretendon 17% më shumë performancë për laptopët me Ryzen 7 përballë Core i7

AMD pretendon 17% më shumë performancë për laptopët me Ryzen 7 përballë Core i7

Router Wi-Fi 6 me kosto më të përballueshme falë Nighthawk AX4

Router Wi-Fi 6 me kosto më të përballueshme falë Nighthawk AX4

Vjosa Emini i “çmend” italianët (Foto)

Vjosa Emini i “çmend” italianët (Foto)

Gërmimi i Bitcoin mund të ndalohet me ligj në Kinë

Gërmimi i Bitcoin mund të ndalohet me ligj në Kinë

Gjermani, operatorët paguajnë 4.1 miliardë euro për 5G

Gjermani, operatorët paguajnë 4.1 miliardë euro për 5G