BB8, Kreshniku: Kam presion psikologjik do dal nga shtëpia, lojë apo realitet?!

11.03.2015 17:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
BB8, Kreshniku: Kam presion psikologjik do dal nga shtëpia, lojë apo realitet?!

Banorët janë mbledhur në sallon dhe do të diskutojnë për ndarjen e punëve në shtëpi, por ai që nuk ndodhet aty, është Kreshniku, ai është duke qëndruar i vetëm në dhomën e gjumit, me banorët e presin që t’i bashkohet grupit.

Eleonora shkon t’a thërrasë, që të bëhet dhe ai pjesë e diskutimeve për ndarjen e punëve. Kreshniku justifikohet duke thënë që nuk ndihem mirë dhe që ka përjashtuar veten nga të gjithë dhe do të largohet nga shtëpia. Kur Eleonora e pyet pse nuk je ndier mirë, ai përgjigjet duke thënë që kam presion psikologjik nga të gjithë ju.

Eleonora i kërkon falje nëse kjo gjë i ka ardhur nga ajo, Kreshniku i përgjigjet që ky presion ka ardhur nga të gjithë ju.

“Mesazhin që kisha, e përcolla, ndaj hyra i fundit do dal i pari”, – ka thënë ai. Eleonora mundohet t’i japë argumente që ai mos të largohet duke i thënë, “qëndro, sepse nuk na ke dhënë akoma shansin për të të njohur”. Pas shumë përpjekjesh të Eleonorës, Kreshniku u bashkohet banorëve në sallon.

(gazeta-Shqip.com)

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton (Foto)

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Max paralajmëron projektin e ri me një fotografi provokuese

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Rihanna është shumë e lezetshme, por nuk di të këndojë!

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Operacionet plastike, jo çdo herë shkojnë mirë

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Capital T rrëmben vëmendjen në rrjete sociale, zhvishet për të treguar muskujt

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Publikon fotografi Keisi Medini, me bikini nga plazhi

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

Trejsi Sejdini reagon për videon erotike që po çmend rrjetin (FOTOT)

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

E veshur me fustan të zi, Enca: Shtrati im akoma vetëm

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Era Istrefi sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Tre fëmijë me tri nëna të ndryshme, Kastro Zizo: Nuk ndalem me kaq

Hekurani me një projekt shumë të veçantë, sjell duetin me vajzën e tij Tiaren

Hekurani me një projekt shumë të veçantë, sjell duetin me vajzën e tij Tiaren

Nitaj pozon atraktive para pasqyrës

Nitaj pozon atraktive para pasqyrës

Era Istrefi sjell në versionin e saj këngën e artistit të preferuar

Era Istrefi sjell në versionin e saj këngën e artistit të preferuar

Lipa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social Hadidit

Lipa tregoi se ajo ishte e para që i kishte shkruar në rrjetin social Hadidit

Surprizohet Mozzik nga Loredana dhe Hana në mes të emisionit

Surprizohet Mozzik nga Loredana dhe Hana në mes të emisionit

Negative pas 75 ditësh! Modelja italiane shërohet nga Covid-19

Negative pas 75 ditësh! Modelja italiane shërohet nga Covid-19