Babai i shkatërroi veturën vajzës së tij, pasi e kapi në të me të dashurin e saj (Video)

29.11.2018 10:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Babai i shkatërroi veturën vajzës së tij, pasi e kapi në të me të dashurin e saj (Video)

Është i njohur fakti që prindërit janë të ndjeshëm ndaj fëmijëve, prandaj ata janë edhe të durueshëm në rritjen e tyre.

Por kjo nuk do të thotë se ata mund të jenë gjithmonë të tillë, sidomos kur fëmijët fillojnë të rriten, përcjell Telegrafi.

Këtë na e dëshmon edhe një burrë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i cili ishte i ashpër me vajzën e tij.

Veprimin ekstrem, babai duhet ta ketë marrë, pasi kishte kapur vajzën e tij, me një djalë, në veturën e saj. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Babai i shkatërroi veturën vajzës së tij, pasi e kapi në të me të dashurin e saj (Video)

Babai i shkatërroi veturën vajzës së tij, pasi e kapi në të me të dashurin e saj (Video)

Juventusi dhe Manchester City do të tentojnë të përfitojnë nga situata e Iscos

Juventusi dhe Manchester City do të tentojnë të përfitojnë nga situata e Iscos

Spalletti: Jemi shumë të zhgënjyer me rezultatin

Spalletti: Jemi shumë të zhgënjyer me rezultatin

Google paditet për shkeljen e privatësisë së përdoruesve me sistemin e lokalizimit

Google paditet për shkeljen e privatësisë së përdoruesve me sistemin e lokalizimit

Barça fiton ndaj PSV-së dhe kualifikohet në fazën tjetër

Barça fiton ndaj PSV-së dhe kualifikohet në fazën tjetër

AKEP dhe ARKEP fillojne punën për zbatimin e marrëveshjes Shqipëri-Kosovë për heqjen e roaming-ut

AKEP dhe ARKEP fillojne punën për zbatimin e marrëveshjes Shqipëri-Kosovë për heqjen e roaming-ut

Notat e lojtarëve: PSG 2-1 Liverpool, vlerësohet Neymar – Van Dijk merr notën më të ulët

Notat e lojtarëve: PSG 2-1 Liverpool, vlerësohet Neymar – Van Dijk merr notën më të ulët

Tottenham 1-0 Inter: Notat e lojtarëve, Vertonghen më i miri

Tottenham 1-0 Inter: Notat e lojtarëve, Vertonghen më i miri

AKEP shtyn përsëri tenderin e frekuencave 800Mhz me kërkesë të Telekom Albania që është në proces shitjeje

AKEP shtyn përsëri tenderin e frekuencave 800Mhz me kërkesë të Telekom Albania që është në proces shitjeje

E fshehta prapa humbjes së jashtëzakonshme në peshë të Tyson Furyt: Programi i posaçëm i dietës dhe stërvitjeve

E fshehta prapa humbjes së jashtëzakonshme në peshë të Tyson Furyt: Programi i posaçëm i dietës dhe stërvitjeve

Ashtu edhe siç pritej, Wilder dhe Fury shkaktojnë kaos në konferencën e fundit për media para duelit

Ashtu edhe siç pritej, Wilder dhe Fury shkaktojnë kaos në konferencën e fundit për media para duelit

PSV 1-2 Barça: Notat e lojtarëve, Messi ylli

PSV 1-2 Barça: Notat e lojtarëve, Messi ylli

PSG fiton kryendeshjen ndaj Liverpoolit, në xhiron e fundit vendoset gjithçka

PSG fiton kryendeshjen ndaj Liverpoolit, në xhiron e fundit vendoset gjithçka

Atletico nënshtron Monacon dhe kualifikohet në 1/8 e finales

Atletico nënshtron Monacon dhe kualifikohet në 1/8 e finales

Fëmija që lëviz vetëm kur i sheh paratë (Video)

Fëmija që lëviz vetëm kur i sheh paratë (Video)

Formacionet bazë: Tottenhami dhe Interi zhvillojnë ndeshjen vendimtare

Formacionet bazë: Tottenhami dhe Interi zhvillojnë ndeshjen vendimtare