Ana Kabashi në super formë! Tregon linjat nga palestra (Foto)

31.01.2018 16:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ana Kabashi në super formë! Tregon linjat nga palestra (Foto)

Ana Kabashi i ka mësuar fansat e saj që shumë shpesh të ju publikoj imazhe provokuese dhe duke ekspozuar linjat trupore.

Por duket se për këto linja Ana Kabashi derdh shumë “djers” dhe mundohet shumë, transmeton Indeksonline.

Këtë herë Ana është parë në disa imazhe të publikuara në “Instagram” direkt nga palestra, ku dukej shumë seksi dhe provokuese.

Ndryshe, Ana gjatë sezonës së dimrit ka qenë shumë e ngarkuar me koncerte dhe projekte kurse tash duket se po i përkushtohet vetes./Indeksonline/

Video Player

 

 

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


De Sciglio ka pësuar lëndim në kofshë

De Sciglio ka pësuar lëndim në kofshë

Si është e mundur kjo që bën Flaka

Si është e mundur kjo që bën Flaka

Ky është ‘sekreti’ që Encës i duket gjoksi i madh në fotografi

Ky është ‘sekreti’ që Encës i duket gjoksi i madh në fotografi

SpaceX prezanton turistin e parë që do të fluturojë drejt hënës (Foto)

SpaceX prezanton turistin e parë që do të fluturojë drejt hënës (Foto)

Salah: Liverpooli mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Salah: Liverpooli mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

Dua Lipa shoqërohet nga prindërit në Singapor

Dua Lipa shoqërohet nga prindërit në Singapor

Patrice Evra e kritikon Douglas Costan që e pështyu kundërshtarin

Patrice Evra e kritikon Douglas Costan që e pështyu kundërshtarin

Tuchel nuk e tregon pozitën se ku do të luajë Neymari ndaj Liverpoolit

Tuchel nuk e tregon pozitën se ku do të luajë Neymari ndaj Liverpoolit

Gjendet statuja e një sfinksi, gjatë punimeve për mbrojtjen e një tempulli të lasht egjiptian (Foto)

Gjendet statuja e një sfinksi, gjatë punimeve për mbrojtjen e një tempulli të lasht egjiptian (Foto)

Valverde: PSV ekip i vështirë, por ne duam ta fitojmë Ligën e Kampionëve  

Valverde: PSV ekip i vështirë, por ne duam ta fitojmë Ligën e Kampionëve  

Berti: Interi më i mirë se Tottenhami, Icardi një luan në sulm

Berti: Interi më i mirë se Tottenhami, Icardi një luan në sulm

Formacioni më i mirë i javës V-të në IPKO Superligë, futbollistët e Feronikelit dhe Ballkanit e thanë fjalën kryesore

Formacioni më i mirë i javës V-të në IPKO Superligë, futbollistët e Feronikelit dhe Ballkanit e thanë fjalën kryesore

Anija ekologjike që mbledhë nga pesë ton mbeturina në ditë, i riciklon për t’i kthyer në energji për vazhdimin e lundrimit (Video)

Anija ekologjike që mbledhë nga pesë ton mbeturina në ditë, i riciklon për t’i kthyer në energji për vazhdimin e lundrimit (Video)

Presidenti i FIFA-s, Infantino fton në takim presidentin Ademi

Presidenti i FIFA-s, Infantino fton në takim presidentin Ademi

Tottenhami me pesë mungesa të rëndësishme ndaj Interit

Tottenhami me pesë mungesa të rëndësishme ndaj Interit

Peruani 85-vjeç që “sfidon” Messin dhe Ronaldon (Video)

Peruani 85-vjeç që “sfidon” Messin dhe Ronaldon (Video)