Adelina Tahiri publikon foto në bikini, shfaqet në top-formë

20.04.2019 14:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Adelina Tahiri publikon foto në bikini, shfaqet në top-formë

Adelina Tahiri është një nga artistet më të përfolura të momentit.

Adelina në gusht të vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë e që pas lindjes ka përdorur vazhdimisht një produkt për dobësim, shkruan lajmi.net.

Dhe tani, këngëtarja shqiptare ka publikuar një fotografi në Instagram gjersa shfaqet në bikini dhe duket në top-formë.

“Edhe dy kg tjera për një javë vetëm me paket”, shkruan ajo.

Në një intervistë për emisionin “Mirage”, Adelina zbuloi shumë të pathëna nga jeta private dhe karriera profesionale, videon e së cilës mund ta ndiqni më poshtë.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Adelina Tahiri publikon foto në bikini, shfaqet në top-formë

Adelina Tahiri publikon foto në bikini, shfaqet në top-formë

Facebook: Miliona fjalëkalime të Instagram janë ruajtur në format të lexueshëm

Facebook: Miliona fjalëkalime të Instagram janë ruajtur në format të lexueshëm

Samsung i përgjigjet raportimeve të Galaxy Fold

Samsung i përgjigjet raportimeve të Galaxy Fold

Instagram eksperimenton me fshehjen e numrit të pëlqimeve nëpër foto

Instagram eksperimenton me fshehjen e numrit të pëlqimeve nëpër foto

Apple i ka kushtuar 6 miliardë dollarë mbyllja e betejës ligjore me Qualcomm

Apple i ka kushtuar 6 miliardë dollarë mbyllja e betejës ligjore me Qualcomm

Televizioni shtetëror Rus prezanton lajmet me një robot të vërtetë

Televizioni shtetëror Rus prezanton lajmet me një robot të vërtetë

Zuri një peshk më të gjatë se vet ai, me një shkop që peshkohen peshqit e vegjël (Foto)

Zuri një peshk më të gjatë se vet ai, me një shkop që peshkohen peshqit e vegjël (Foto)

Modaliteti i natës tashmë ka një opsion të dedikuar në Galaxy S10

Modaliteti i natës tashmë ka një opsion të dedikuar në Galaxy S10

Nëna hante në fshehtësi, fëmija që kishte në prehër kthente kokën për ta shikuar (Video)

Nëna hante në fshehtësi, fëmija që kishte në prehër kthente kokën për ta shikuar (Video)

Një student në SHBA shkatërron 59 kompjuterë me një USB Killer

Një student në SHBA shkatërron 59 kompjuterë me një USB Killer

AMA gjobit tre televizione për gjuhë urrejtjeje dhe reklama padeklaruara

AMA gjobit tre televizione për gjuhë urrejtjeje dhe reklama padeklaruara

Pinterest vlerësohet mbi parashikimet me 12.7 miliardë dollarë

Pinterest vlerësohet mbi parashikimet me 12.7 miliardë dollarë

Facebook në shënjestër grupet e së djathtës ekstreme

Facebook në shënjestër grupet e së djathtës ekstreme

Microsoft paralajmëron përdoruesit për një tjetër përditësim të rrezikshëm

Microsoft paralajmëron përdoruesit për një tjetër përditësim të rrezikshëm

Kishte votuar “partinë e gabuar”, votuesi në Indi këput gishtin e tij (Foto/Video)

Kishte votuar “partinë e gabuar”, votuesi në Indi këput gishtin e tij (Foto/Video)

Jeta dixhitale e prindërve pasi fëmijët flenë

Jeta dixhitale e prindërve pasi fëmijët flenë