Si të humbasësh 4 kg në vetëm një javë

Si të humbasësh 4 kg në vetëm një javë

Unë e kam testuar këtë plan për klientët të cilët donin të humbisnin peshë  përpara [...]

Dhëndri ecën 6 km në borë për të marrë pjesë në ceremoninë e tij të dasmës (Foto)

Dhëndri ecën 6 km në borë për të marrë pjesë në ceremoninë e tij të dasmës (Foto)

Një dhëndër ka ecur në këmbë të paktën 6 km në mes të dëborës për [...]

Cilat trajtime të shërojnë vërtet nga gripi?

Cilat trajtime të shërojnë vërtet nga gripi?

Ka një varg të ilaçeve të cilat mund t’i përgatisni në shtëpi dhe të cilat [...]

Ndërtoi një simulator të fluturimit brenda në shtëpi, mund të mendoni se vërtet jeni në aeroplan (Foto)

Ndërtoi një simulator të fluturimit brenda në shtëpi, mund të mendoni se vërtet jeni në aeroplan (Foto)

Një adhurues i çmendur i aeroplanëve ka ndërtuar një simulator të aeroplanit Boeing 737 në [...]

Girona – Real Madrid, formacionet zyrtare

Girona – Real Madrid, formacionet zyrtare

Real Madrid do të jetë mysafir i Gironas në kuadër të çerekfinales në Copa del [...]

Inspirohet nga Unikkatil, nuk e ndërron asnjë sukses me atë të Kosovës, dhe ha ushqime tradicionale – Milot Rashica zbulon sekretet për Werderin

Inspirohet nga Unikkatil, nuk e ndërron asnjë sukses me atë të Kosovës, dhe ha ushqime tradicionale – Milot Rashica zbulon sekretet për Werderin

Milot Rashica është njëri nga futbollistët më të famshëm të Përfaqësueses së Kosovës që aktivizohet [...]

E gjithë karriera e Nistelrooy në një fanellë  

E gjithë karriera e Nistelrooy në një fanellë  

Ruud van Nistelrooy ka marr një fanellë futbolli ku janë paraqitur të gjitha fanellat ku [...]

Pas Apple edhe Samsung vuan

Pas Apple edhe Samsung vuan

Samsung kohë më parë kishte paralajmëruar se [...]

Vitaminat më të mira për gratë, trup në formë dhe mendje të mprehtë

Vitaminat më të mira për gratë, trup në formë dhe mendje të mprehtë

Sipas ekspertëve, çdo grua ka nevojë për 13 vitamina, acide yndyrore dhe minerale. Këtu përfshihen vitaminat [...]

Lazio eliminon Interin falë heroizmave të Strakoshës në penalti, përballet me Milanin në gjysmëfinale të Kupës

Lazio eliminon Interin falë heroizmave të Strakoshës në penalti, përballet me Milanin në gjysmëfinale të Kupës

Lazio ka eliminuar Interin në mes të Giuseppe Meazzas pas trillerit të penaltive ku heroik [...]

Afati kalimtar mbyllet edhe në Kosovë – transferimet që ndodhën në Vala Superligë

Afati kalimtar mbyllet edhe në Kosovë – transferimet që ndodhën në Vala Superligë

Ka përfunduar afati kalimtar dimëror për transferimin e futbollistëve edhe në Kosovë i cili ishte [...]

Si Facebook edhe Google ka një aplikacion të grumbullon të dhëna

Si Facebook edhe Google ka një aplikacion të grumbullon të dhëna

Google sapo çaktivizoi një aplikacion privat në [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari