Eva Murati ndan studion me Sokol Ballën, shikoni si reagon moderatorja

Eva Murati ndan studion me Sokol Ballën, shikoni si reagon moderatorja

Pasi Sokol Balla la Top Channel për një rikthim pas vitesh në Vizion u largua [...]

Mos i injoroni dhimbjet kokës

Mos i injoroni dhimbjet kokës

Mirëpo mjekë të kësaj fushe kanë bërë thirrje që këto dhimbje të mos lihen anash. Sipas [...]

Angela Martini 'shtëpiake', shikoni si e pret burrin

Angela Martini 'shtëpiake', shikoni si e pret burrin

Angela Martini pasi kaloi momente të paharrueshme në muajin e saj të mjaltit ka treguar [...]

Facebook ndalon të gjitha reklamat për monedhat kriptografike dhe ICO-të përfshirë Bitcoin

Facebook ndalon të gjitha reklamat për monedhat kriptografike dhe ICO-të përfshirë Bitcoin

Facebook do të ndalojë të gjitha reklamat [...]

Shqipëria mban veprimtari në kujtim të Holokaustit

Shqipëria mban veprimtari në kujtim të Holokaustit

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme në bashkëpunim me ambasadën e Izraelit në Tiranë, [...]

Kërcimi më litar nga nuk shkoi siç e kishte planifikuar, turisti mbeti i varur në litar për disa orë në 55 metra lartësi (Foto/Video)

Kërcimi më litar nga nuk shkoi siç e kishte planifikuar, turisti mbeti i varur në litar për disa orë në 55 metra lartësi (Foto/Video)

[...]

LIVE: Dita e fundit e afatit kalimtar ‘Janar 2018’

LIVE: Dita e fundit e afatit kalimtar ‘Janar 2018’

[...]

Ambra Meda pasi fitoi betejën me kancerin: Pa dajën nuk do isha gjallë

Ambra Meda pasi fitoi betejën me kancerin: Pa dajën nuk do isha gjallë

Rasti i saj preku zemrat e shumë shqiptarëve, të cilët në jo pak raste i [...]

Miliona njerëz vdesin në vit nga ajri i ndotur: Sëmundjet që mund të shkaktohen dhe si të mbroheni

Miliona njerëz vdesin në vit nga ajri i ndotur: Sëmundjet që mund të shkaktohen dhe si të mbroheni

[...]

Shqiptarja më e bukur pozon me Jennifer Lopezin në tapetin e kuq

Shqiptarja më e bukur pozon me Jennifer Lopezin në tapetin e kuq

Ish-Miss Universe Albania është duke zhvilluar karrierën e saj si modele në SHBA. Dhe fati [...]

Google ka hequr 700,000 aplikacione të këqija nga Play Store në 2017-ën

Google ka hequr 700,000 aplikacione të këqija nga Play Store në 2017-ën

Në fillim të këtij muaji Google hoqi [...]

Më e bukura e Shqipërisë krah Jennifer Lopez në tapetin e kuq (Foto)

Më e bukura e Shqipërisë krah Jennifer Lopez në tapetin e kuq (Foto)

Ardrola Dushi, Miss Universe Albania është duke zhvilluar karrierën e saj si modele në ShBA. [...]

Njihuni me qytetin italian në të cilin mund të blini shtëpi për vetëm 1 euro (Foto)

Njihuni me qytetin italian në të cilin mund të blini shtëpi për vetëm 1 euro (Foto)

A keni ëndërruar ndonjëherë të keni një shtëpi në një fshat të bukur italian? Më [...]

Zyrtare: Emerson lojtar i Chelseat, i lumtur për transferimin

Zyrtare: Emerson lojtar i Chelseat, i lumtur për transferimin

Chelsea e ka zyrtarizuar ardhjen e Emerson Palmieri në orët e vonona të mbrëmjes, duke [...]

Nagatomo më në fund largohet nga Inter

Nagatomo më në fund largohet nga Inter

Yuto Nagatomo pritet të largohet nga Inter gjatë këtij afati kalimtar Mbrojtësi japonez, Yuto Nagatomo pritet [...]

Imazhe që do t’ju bëjnë të qeshni me lot (Foto)

Imazhe që do t’ju bëjnë të qeshni me lot (Foto)

Pothuajse të gjithëve na ka ndodhur të na del ndonjë problem rrugës për në punë, [...]

Ledri paraqitet romantik, mos është dashuruar

Ledri paraqitet romantik, mos është dashuruar

E derisa ai ishte ndarë nga e dashura e tij Adela Sollaku, me të cilën [...]

Juventus fiton përballjen e parë ndaj Atalantas, pranë finales së Kupës

Juventus fiton përballjen e parë ndaj Atalantas, pranë finales së Kupës

Juventus ka shënuar fitore minimale 0:1 ndaj Atalantas në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Coppa [...]

Një klub i futbollit amator në Turqi bëhet i pari në botë që blen një lojtar në Bitcoin

Një klub i futbollit amator në Turqi bëhet i pari në botë që blen një lojtar në Bitcoin

Futbolli turk bëri ditën e sotme historinë. Harunustaspor, një klub amator nga Sakarya finalizoi blerjen [...]

Serbia falënderon Vatikanin që s’e njeh Kosovën

Serbia falënderon Vatikanin që s’e njeh Kosovën

Ministri serb i Punëve të Jashtme Ivica Daçiq ka qëndruar për një vizitë zyrtare në [...]

A keni këtë ndjesi në këmbët tuaja gjatë natës? Kujdes, mund të jetë diçka serioze!

A keni këtë ndjesi në këmbët tuaja gjatë natës? Kujdes, mund të jetë diçka serioze!

Edhe pse kjo çrregullim nuk është shumë serioz, zvogëlon cilësinë e jetës dhe ju pengon [...]

Tahiri: S’ka qëndrime të kundërta në qeveri për rritjen e pagave

Tahiri: S’ka qëndrime të kundërta në qeveri për rritjen e pagave

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka thënë se nuk mund të komentojë opinionin e Agjencisë [...]

Rusi: Nisin bisedimet për Sirinë pavarësisht bojkotit dhe ndërprerjeve

Rusi: Nisin bisedimet për Sirinë pavarësisht bojkotit dhe ndërprerjeve

Në Rusi të martën nisën bisedimet e paqes që kanë për qëllim t’i japin fund [...]

Ndalimi i qarkullimit të veturave në kryeqytet nis nga nesër. Çfarë duhet të dini?

Ndalimi i qarkullimit të veturave në kryeqytet nis nga nesër. Çfarë duhet të dini?

Përveç automjeteve të transportit publik, atyre emergjente, automjeteve të Policisë së Kosovës, FSK-së, KFOR-it, EULEX-it [...]

“NDOTJA E AJRIT MUND TË RRITET DITËVE NË VIJIM”

“NDOTJA E AJRIT MUND TË RRITET DITËVE NË VIJIM”

Kryeshefi i Agjencisë për Mbrojtjen e Mjedisit, Ilir Morina ka theksuar se gjendja më ndotjen [...]

Pas Liverpoolit, Swansea mposht edhe Arsenalin

Pas Liverpoolit, Swansea mposht edhe Arsenalin

Swansea ka vazhduar me paraqitje të mira në Premierligë, duke mposhtur Swansean me rezultat 3:1 Para [...]

Goditja e rëndë e Time për Haradinajn për shkak të Speciales- Qeveria s’ka koment

Goditja e rëndë e Time për Haradinajn për shkak të Speciales- Qeveria s’ka koment

Revista prestigjioze Time në një shkrim të publikuar sot ka renditur kryeministrin Ramush Haradinaj në [...]

Piers Morgan tallet me fotot nudo të Kim Kardashian (Foto)

Piers Morgan tallet me fotot nudo të Kim Kardashian (Foto)

Kështu ka thënë Piers Morgan derisa ka kritikuar paraqitjen e fundit nudo të Kim Kardashian, [...]

Grevë historike në industrinë gjermane

Grevë historike në industrinë gjermane

Pas 16 orë negociatash maratonë me punëdhënësit, sindikata IG Metall vendosi këtë javë një grevë [...]

Vini re, ne po i dëgjojmë disa zëra!

Vini re, ne po i dëgjojmë disa zëra!

“Një burrë shtetas është një politikan që e vë veten në shërbim të kombit, ndërsa [...]

Familjet serbe të Kosovës kërkojnë 500 euro në muaj nga Beogradi

Familjet serbe të Kosovës kërkojnë 500 euro në muaj nga Beogradi

Anëtarët të Forumit Kombëtar Serb (Srpski Nacionalni Forum - SNF) ia kanë paraqitur kryetarit të [...]

Pacolli për Haradinajn: Në fillim më tha ‘unë i kryej punët këtu, ti jashtë’ (Video)

Pacolli për Haradinajn: Në fillim më tha ‘unë i kryej punët këtu, ti jashtë’ (Video)

- Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli në emisionin “Rubikon” të KTV-së, ka [...]

Adelina Berisha, zonjë shumë seksi në të kuqe (Foto)

Adelina Berisha, zonjë shumë seksi në të kuqe (Foto)

Këngëtarja e disa hiteve, Adelina Berisha, është dukur shumë joshëse në disa foto të fundit, [...]

Elon Musk i hyn biznesit të flakëhedhësve

Elon Musk i hyn biznesit të flakëhedhësve

Prej kohësh Elon Musk ka pushtuar industrinë [...]

Theu laptopin para studentëve, si pjesë e një demonstrimi i pazakontë (Video)

Theu laptopin para studentëve, si pjesë e një demonstrimi i pazakontë (Video)

[...]

Çdo 17 sekonda, një person infektohet me HIV

Çdo 17 sekonda, një person infektohet me HIV

[...]

Formacionet bazë: Liverpooli është mysafir i Huddersfieldit

Formacionet bazë: Liverpooli është mysafir i Huddersfieldit

[...]

Kate ka prerë flokët për një arsye vërtet prekëse

Kate ka prerë flokët për një arsye vërtet prekëse

Në fakt ky vendim i Kate për të prerë flokët nuk ka qenë thjesht për [...]

​Brozovic largohet nga Inter, kalon te skuadra e La Ligas

​Brozovic largohet nga Inter, kalon te skuadra e La Ligas

Mesfushori kroat, Marcelo Brozovic është larguar nga Inter për të kaluar te skadra spanjolle, Sevilla Kur [...]

Fotografoi tigrin në pozicion shumë të rrallë, e pa rastësisht pas katër vitesh (Foto)

Fotografoi tigrin në pozicion shumë të rrallë, e pa rastësisht pas katër vitesh (Foto)

[...]

BE’ja, afat 10 ditor kundër nëntë vendeve për paraqitjen e masave për cilësinë e ajrit

BE’ja, afat 10 ditor kundër nëntë vendeve për paraqitjen e masave për cilësinë e ajrit

Komisioni Evropian dha sot një afat prej 10 ditësh për nëntë vende të konsideruara si [...]

Zyrtare: Rashica te gjiganti i Bundesligas

Zyrtare: Rashica te gjiganti i Bundesligas

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica është larguar nga Vitesse për të kaluar në [...]

Enver Sekiraqës i vazhdohet paraburgimi

Enver Sekiraqës i vazhdohet paraburgimi

Enver Sekiraqës i është vazhduar paraburgimi edhe për dy muaj në procesin gjyqësor për nxitje [...]

Familja e Rugovës dhe Haradinaj nuk po ndahen kurrsesi, edhe një takim tjetër

Familja e Rugovës dhe Haradinaj nuk po ndahen kurrsesi, edhe një takim tjetër

Familja e ish-Presidentit ka raporte aq të shkëlqyera me kryeministrin Ramush Haradinajn, sa që bëjnë [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari